Masallı. 2019. 546 tələbə. Tam siyahı-məktəblər, məzunlar, ballar, universitetlər, ixtisaslar

 2018-2019 cu tədris ilində Masallı rayonu     ümumtəhsil məktəblərin     bitirən     Ali məktəblərə I-V qruplar üzrə  sənəd verən  abituriyentlər haqqında   məlumat .
S/N         Məktəbin adı           Şagirdin adı soyadı ata adı QrupTopladığı balQəbul olunan məktəblər İxtisasları
1Həsənli kənd tam orta Musayev Azər Musa III685Prezident Yanında İdarəçilik Akademiyası Hüquq fakultəsi 
2Şəhər 4 saylı tam orta Səmədov Şəhriyar Şahin II685İqtisad Universiteti Maliyyə (ingilis dili )
3Şərəfə kənd tam orta Seyfullayeva Sura Valeh IV667Tibb Universiteti Stomotologiya
4Şərəfə kənd tam orta İsazadə Şamxal Nahid  IV658Tibb Universiteti Cərrahiyyə
5Dəfinə məktəb-liseyiNifdullayev Cəmil Adil oğluII658İqtisad Universiteti Maliyyə işi 
6Şərəfə kənd tam orta Axundov Həsən Teymur II654Dövlət İqtisad Universiteti Maliyyə işi 
7Binə Xocavar kənd tam orta Niftiyev Bəhruz NəcəfII650Dövlət İqtisad Universiteti Maliyyə işi 
8Dəfinə məktəb-liseyiNuri Sunay Namiq oğluII648Bakı Dövlət Universiteti Hüquq fakultəsi 
9Hişkədərə kənd tam orta Qafarov Fərid Sərxan III647Polis Akademiyası Polis
10Həsənli kənd tam orta Hüseynov Nurlan Şölət III643Polis Akademiyası Əməliyatçı 
11Şəhər 4 saylı tam orta Rüstəmov  Xalid CavadII636İqtisad Universiteti Mühasibat uçotu və audit 
12Dəfinə məktəb-liseyiƏbülfəzli̇ Rəsul Əbdül oğluIV634Tibb Universiteti Hərbi Həkim
13Şəhər 3 saylı tam orta Şükürlü Nübar ÇingizIII634Dövlət Pedaqji Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
14Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaBaxşıyev Nicat Telman II631İqtisad Universiteti Mühasibat uçotu və audit 
15Hişkədərə kənd tam orta Əhədov Ramid  Əfqan I629Dövlət idarəçilik Akademiyası İnformatika fakultəsi 
16Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Ağayev Cavid Cəlil IV620Tibb Universiteti Müalicə işi 
17Şərəfə kənd tam orta Məmmədov Kənan Azad II613Dövlət İqtisad Universiteti Maliyyə işi 
18Sığdaş kənd tam orta Sadıxova Şəhla Zöhrab III612Bakı Dövlət Universiteti Dil Ədəbiyyat müəllimi 
19Xıl kənd tam orta İbayeva Nigar  Vüqar IV612Tibb Universiteti Müalicə işi 
20Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Cəbiyev Əsəd Aydın II611Prezident Yanında İdarəçilik Akademiyası İqtisadiyyat 
21Mahmudavar kənd tam orta Quliyeva Aydan Rəfail I603Tibb Universiteti Müalicə işi 
22Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Əsgərov Süleyman İntiqam IV602İqtisad Universiteti Maliyyə işi 
23Dəfinə məktəb-liseyiƏşrəfova Aydan Alxas qızıII602Bakı Dövlət Universiteti Hüquq fakultəsi 
24Şəhər 1 saylı tam orta Əliyeva Səbinə RəsulovnaII600 Dövlət Dillər Universiteti İngilis dili 
25Şəhər 1 saylı tam orta Quliyev Əliş  VidadiII 600Bakı Dövlət Universiteti Dünya iqtisadiyyatı ( ingilis dilində )
26Dəfinə məktəb-liseyiAbışov Əli Rafid oğluI597Naxçıvan Dövlət Universiteti Müalicə işi 
27Musaküçə kənd tam orta Məmmədov Rövşən KənanII597Prezident Yanında İdarəçilik Akademiyası Bələdiyənin idarə edilməsi 
28Şəhər 4 saylı tam orta Ağayev Ağa İsrafil I593Neft Sənaye Universiteti Komputer mühəndisliyi 
29Təzə Alvadı 2 saylı tam orta Təhməzova Ləman İrafətIV592Tibb Universiteti Müalicə işi 
30Miyankü kənd tam orta Rzayev Şahin Yusif I587Dövlət Pedaqoji Universitet Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
31Şəhər 6 saylı tam orta İsayeva Sevinc Ehtiram III587İqtisad Universiteti Mühasibat uçotu və audit 
32Dəfinə məktəb-liseyiŞahmarova Aysun Məci̇d qızıI581Bakı Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
33Böyük Kolatan kənd tam orta Xəlilzadə Cəfər Urfan III580İqtisadiyyat  Universiteti Mühasibat uçotu və audit 
34Şəhər 1 saylı tam orta Nurullayev Raul Musa III579Bakı Dövlət Universiteti Dil Ədəbiyyat müəllimi 
35Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Fərzizadə Zeynəb Hatəm I579Xəzər Universiteti Kimya mühəndisliyi 
36Qızlağac 1 saylı tam orta Rəsulova Səbinə Elmidar III579Bakı Dövlət Universiteti Tarix  müəllimi
37Təzə Alvadı 2 saylı tam orta Yaqubov Nicat QamətII578İdarəçilik Akademiyası İqtisadiyyat
38Yeyənkənd kənd tam orta Eynullayeva  Aysun Rabil I570Lənkəran Dövlət Universiteti Kimya Biologiya müəllimi 
39Yeyənkənd kənd tam orta Məhərrəmzadə Fərhad Taleh IV564Xarici Dillər Universitetiİngilis dili müəllimi 
40Ərkivan  3 saylı tam orta Şiriyeva Züleyxa Sərdar III563Tibb Universiteti Tibbi proflatika 
41Xıl kənd tam orta Hüseynova Nəzrin Neymət IV562Tibb Universiteti Tibbi proflatika 
42Hişkədərə kənd tam orta Sadıxzadə Alina Telman III560Bakı Dövlət Universiteti Tarix müəllimi 
43Dəfinə məktəb-liseyiKazımzadə Aydan I560Dillər Universiteti Tərcümə İngilis dili 
44Həsənli kənd tam orta Hüseyinli Leyla Məhəmməd III559Bakı Dövlət Universiteti Dil Ədəbiyyat müəllimi 
45Banbaşı kənd tam orta Rufullayev Fərid ŞöhlətI559Bakı Dövlət Universiteti Riyaziyyat müəllimi 
46Qarğalıq kənd tam orta Həsənova Həcər Fərman III558Lənkəran Dövlət Universiteti Dil Ədəbiyyat müəllimi 
47Həsənli kənd tam orta Hüseynova Gülnaz Fərasət III556Bakı Dövlət Universiteti Dil Ədəbiyyat müəllimi 
48Sığdaş kənd tam orta Musayev Murad Araz III551Türkiyə Polis Akademiyası
49Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Həmidov Emil İlyas II550Qazax Dövlət UniversitetiCoğrafiya tarix 
50Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Əliyeva Aygün ƏbülfətIII549Xarici Dillər UniversitetiXarici dil müəllimi 
51Şəhər 4 saylı tam orta Məmmədli Gülnar Bəybala I549Bakı Mühəndislər Universiteti Kompyuter elimləri 
52Dəfinə məktəb-liseyiƏli̇yev Mi̇rsaleh Ceyhun oğluIII545Bakı Dövlət Universiteti Dövlət və İctimai münasibətlər (ingilis dilində )
53Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Əkbərli  Əli     Elnur  oğluII541Aərbaycan Pedaqoji Universiteti Tarix müəllimi 
54Həsənli kənd tam orta Qafrov Əhməd Çingiz III535Pedaqoji Universitet Tarix
55Təzəkənd kənd tam orta Babayev Mehralı Afəddin I535Aviasiya Akademiyası Komputer mühəndisliyi 
56Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Əliyev Nicat Nazimoviç I534Bakı Mühəndislər Universiteti Sistem Mühəndisliyi 
57Köçəkli kənd tam orta Hüseynov Əkbər SahibIII534Bakı Mühəndislər Universiteti Sistem Mühəndisliyi 
58Şəhər 1 saylı tam orta Ələkbərzadə Əlibəy Ziyafət III533Pedaqji UniversitetiDil Ədəbiyyat müəllimi 
59Şəhər 1 saylı tam orta Bağırova Günel  EtibarI532Azərbaycan Neft Sənaye Universiteti  Komputer elmləri  mühəndisliyi 
60Şəhər 3 saylı tam orta Adilzadə Kənan AzərI530Bakı Dövlət Universiteti Komputer elmləri 
61Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Rəfibəyli Cəlal Teymur I527Bakı Dövlət Universiteti Komputer elmləri 
62Binə Xocavar kənd tam orta Nəcəfli Cavid HacıIV524Tibb Universiteti Hərbi Həkim
63Viləş kənd tam orta Əsgərova Elnarə Tehran III523Bakı Dövlət Universiteti Coğrafiya və tarix müəllimi 
64Hişkədərə kənd tam orta Mikayılova Nigar Müşfiq III517Lənkəran Dövlət Universiteti Tarix müəllimi 
65Dəfinə məktəb-liseyiAllahverdiyev Abdulhəsən Həsən oğluIV516Bakı Dövlət Universiteti Komputer elmləri 
66Şəhər 3 saylı tam orta Fərəczadə Rauf NailI516Bakı Dövlət Universiteti Filologiya 
67Şəhər 4 saylı tam orta Abbaova Təranə RafikIII516ADA Universiteti Neft qaz qurğularının mühəndisliyi 
68Boradigah qəsəbə 1 saylı tam orta Məmmədova Yeganə Qasım III515Azərbaycan Diplomatik Akademiyası Dövlət və İctimai münasibətlər (ingilis dilində )
69Köçəkli kənd tam orta Babayev Elşən Mürşüd IV514Tibb Universiteti Hərbi Həkim
70Böyük Kolatan kənd tam orta İsayev Məmmədəli SəfailI514Azərbaycan Neft Sənaye Universiteti  Proseslərin avtomatlaşdırılması 
71Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Məmmədov Məhəmməd Anar I513Bakı Dövlət Universiteti Komouter elmləri 
72Mahmudavar kənd tam orta Əlizadə Sultan Pərviz IV513Dənizçilik Akademiyası Dəniz Naviqasiya mühəndisliyi 
73Hişkədərə kənd tam orta Əliyev Vüqar Mübariz I508Dənizçilik Akademiyası Dəniz Naviqasiya mühəndisliyi 
74Şəhər 2 saylı tamorta Mirzəyev Ramal Camaləddin II508İqtisadiyyat  Universiteti Marketinq 
75Binə Xocavar kənd tam orta Məmmədli Nurlan Yalçın I507Dövlət Sənaye Universiteti Texnologiya 
76Dəfinə məktəb-liseyiHəsənov Ədalət Rəsul oğluI505Tibb Universiteti Hərbi Həkim
77Dəfinə məktəb-liseyiAbdullayeva Gülqız Abdulla qızıI502Dövlət Pedaqoji Universitet Riyaziyyat informatika müəllimi
78Lürən kənd tam orta Babayeva Aysun Əfqan IV502Bakı Dövlət Universiteti kimya 
79Şəhər 3 saylı tam orta Nemətova Gülnar ÜlviIV502Koperasiya Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
80Təzə Alvadı 2 saylı tam orta Hüseyinli Toğrul İlqarI502Azərbaycan Neft Sənaye Universiteti  Komputer mühəndisliyi 
81Həsənli kənd tam orta Vəlişova Səkinə Ağalar III501Aərbaycan Pedaqoji Universiteti Sosial İş
82Şəhər 3 saylı tam orta Fərəczadə Arzu RəşadIII500Slavyan Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
83Dəfinə məktəb-liseyiŞahmarlı Turqud Məci̇d oğluI498Bakı Dövlət Universiteti Kimya müəllimi
84Xırmandalı kənd tam orta Qasimov Mürsəl AqilI497Bakı Dövlət Universiteti Riyaziyyat
85Şəhər 6 saylı tam orta Əsgərli Sevinc Təhmasib II495İqtisadiyyat  Universiteti Marketinq 
86Mollahəsənli kənd tam orta Mərahimi Fidan Akif III495Azərbaycan Dillər Universiteti İngilis dili müəllimliyi 
87Boradigah qəsəbə 1 saylı tam orta Məmmədova Afaq Muğdat ııı493Lənkəran Dövlət Universiteti İngilis dili müəllimi 
88Şəhər 1 saylı tam orta Ələkbərzadə Əlibəy ZiyafətIII491Dillər Universiteti Xarici dil
89Təzə Alvadı 2 saylı tam orta Babayeva Pərvin Elçin I490Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat informatika müəllimi
90Şəhər 3 saylı tam orta Oruczadə Azad GüləliI490Azərbaycan Pdaqoji Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
91Şərəfə kənd tam orta Əliyev Alqulu HikmətII490Xarkov Dövlət UniversitetiQəbuldan Kənar 
92Dəfinə məktəb-liseyiMəmmədhəsənli̇ Fəri̇də Telman qızıII490Dillər Universiteti Xarici dil müəllimi 
93Xıl kənd tam orta Əsgərova Mehriban RaqifIII488Pedaqoji Universiteti              Sosial iş 
94Dəfinə məktəb-liseyiŞükürov Kənan Həsən oğluI488Dənizçilik Akademiyası Elektrik mühəndisliyi 
95Türkoba kənd tam orta Rzazadə Muxtar Muğdat IV487Bakı Dövlət Universiteti Dövlət İctimai münasibətlər 
96Şəhər 1 saylı tam orta Bağırov Əli ElbrusIV485Azərbaycan Dillər Universiteti İngilis dili müəllimliyi 
97Türkoba kənd tam orta Seyidzadə  Zivərxanım Mirsəid III485Slavyan Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
98Dəfinə məktəb-liseyiMəmmədli̇ Ləman Nemət qızıIII481Dillər Universiteti Xarici dil müəllimi 
99Mollahəsənli kənd tam orta Kazımova Ruqiyyə Nizami III480Azərbaycan Dillər Universiteti İngilis dili müəllimliyi 
100Hişkədərə kənd tam orta Hüseynova Ayün Eldəniz III480Slavyan Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
101Şəhər 1 saylı tam orta Baxşıyev İbrahim MəlikII479Bakı Dövlət Universiteti Biyalogiya müəllimi
102Boradigah qəsəbə 1 saylı tam orta Mirzəzadə  Zeynəb RaufI479Azərbaycan Diplomatik Akademiyası Komputer mühəndisliyi 
103Şəhər 1 saylı tam orta Nəsirzadə Arzu BahadırIII473Bakı Slavyan Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
104Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Sadıxov Hüseyinəli Ramil IV472Diplomatiya Akademiyası Komputer mühəndisliyi 
105Şəhər 1 saylı tam orta Nurullayeva Zəhra  Vəli III471Lənkəran Dövlət Universiteti Tarix Coğrafiya
106Böyük Kolatan kənd tam orta İsayev Mirvahab Ramin I470Pedaqoji Universiteti              Riyaziyyat müəllimi 
107Böyük Xocavar kənd tam orta Bayramov  Bilal     Namiq ogluII468Azərbaycan Pedaqoji Universiteti Riyaziyyat müəllimi 
108Ərkivan  3 saylı tam orta Quliyev Aytən MüşviqIII468Lənkəran Dövlət Universiteti ingilis dili müəllimi 
109Şəhər 1 saylı tam orta Rəhmətova Günel ƏsgəralıIII465Qərbi Kaspi Universiteti Filologiya 
110Qodman kənd tam orta Əliyev Taleh Heybət II465Azərbaycan Pedaqoji Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
111Xıl kənd tam orta Nurəliyeva Nigar Elşən I464Dövlət Pedaqji Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
112Dəfinə məktəb-liseyiKərimzadə Səadət Adil qızıIII464Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
113Şəhər 2 saylı tamorta Feyziyeva Aysun Rahib ııı463Azərbaycan Dövlət Pedaqoji Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
114Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Məzahimli Aysun Elmar III462Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
115Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Zülfüqarova Leyla Şərafət I459Pedaqoji Universiteti             Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
116Sığdaş kənd tam orta Əliyev Mikayıl İsrail II458Memarlıq İnşat Universiteti Sənayenin təşkili və idarə ediməsi 
117Dəfinə məktəb-liseyiTeymurlu Vahi̇d Şəmsəddi̇n oğluIII458Gömrük Akademiyası Gömrük işi 
118Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Tahirova Tünzalə Akif I456Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
119Şəhər 1 saylı tam orta Abdullazadə Rafil EmilII 455İqtisadiyyat  Universiteti Maliyyə 
120Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaFətullayev Araz Fariz II454Xəzər Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
121Musaküçə kənd tam orta Nəbiyev Xəyal İlham II454Memarlıq İnşat Universiteti Sənayenin təşkili və idarə ediməsi 
122Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaRzayev Əhliman FikrətI452Neft Sənaye Universiteti Elektronika mühəndisliyi
123Dəfinə məktəb-liseyiAbışov Camal Rafid oğluII451İqtisad Universiteti Maliyyə işi 
124Qızılavar kənd tam orta Əsədzadə Abbas Şahlar oğluIII451Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
125Şəhər 1 saylı tam orta Niftiyev Ruhid RəşadI450Slavyan Universiteti Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
126Şəhər 3 saylı tam orta Qafarlı Fatimə MusaII450Azərbaycan Pedaqoji Dövlət Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
127Molloba kənd tam orta Rzayev Ramiz MübarizI450Polis Akademiyası İnformasiya təhlükəsizliyi,
128Dəfinə məktəb-liseyiHəbi̇bova Kəmalə Yunus qızıI448Pedaqoji Universiteti Riyaziyyat müəllimi 
129Gəyəçöl kənd tam orta Nəciyeva Bolluqız Elçin III448Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
130Şəhər 1 saylı tam orta Fətullayeva Fidan QardaşIII447Azərbaycan Neft Sənaye Universiteti  Neft qaz qurğularının mühəndisliyi 
131Çaxırlı kənd tam orta Əsgərli Turqut Güləhməd IV444Pedaqoji Universiteti Kimya biologiya 
132Hişkədərə kənd tam orta Sadıqov Hacıağa Mahir IV443Azərbaycan Pedaqoji UniversitetiKimya biologiya 
133Şəhər 1 saylı tam orta İmanova Aysel OrucII438İqtisad Universiteti Maliyyə  işi
134Şəhər 2 saylı tamorta Abıyeva Fatimə Yalçın I437Neft Sənaye Universiteti Neft qaz qurğularının mühəndisliyi 
135Köçəkli kənd tam orta Hüseynov Fuad Mübariz III437Bakı Dövlət Universiteti Fəlsəfə 
136Həsənli kənd tam orta Sövzəliyeva Gülnur Babək III436Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
137Şəhər 1 saylı tam orta Həsənov Xıdır NəsibI435Slavyan Universiteti Təhsildə sosial pisxoloji xidmət 
138Şəhər 1 saylı tam orta Əsgərova Tükəzban RabilIV435Dövlət  Pedaqoji UniversitKimya biologiya 
139Şəhər 1 saylı tam orta Baxşıyev Kamran MəhərrəməliII435Bakı Biznes Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
140Ərkivan  3 saylı tam orta Məcidova Şəbnəm Asim III434Azərbaycan Pedaqoji Universiteti Pisxologiya 
141Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Yunuszadə Ləman İlhamII434Azərbaycan Neft Akademiyası Energetika 
142Həsənli kənd tam orta Hüseynov Salman Elman II433Ali Hərbi Akademiya Hərbi Həkim
143Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Qədirli Fatimə İlqar III432Slavyan Universiteti Rus dili müəllimi 
144Şəhər 1 saylı tam orta Fərəcli Fatimə SiyabIII430Milli Aviasiya Akademiyası  texnikası avadanlıqı istismarı 
145Mollahəsənli kənd tam orta Məmmədova Rəna Cavid III430Dövlət Pedaqoji Universiteti Pisxologiya 
146Böyük Xocavar kənd tam orta İsrafilov  Vəli      Rəşadət  ogluI430Dövlət Pedaqoji Universitet Riyaziyyat 
147Yeyənkənd kənd tam orta Abbaszadə Rəna Mirzəli IV429İqtsad Universiteti Marketinq türk dilində 
148Şərəfə kənd tam orta Məmmədov Samir Qüdrət II429Bakı Mühəndislər Universiteti Dövlət və bələdiyyə idarə edilməsi 
149Mollahəsənli kənd tam orta Əhmədli Xəmməd AqilI429Aviasiya Akademiyası texniki avadanlıqların idarə edilməsi 
150Miyankü kənd tam orta Mirzəyev Kənan İlqar I428Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
151Mollahəsənli kənd tam orta Dəyyanov Babaş Əli II428İqtisad Universiteti Marketinq 
152Mollahəsənli kənd tam orta Bəşirzadə Vüsal Elçin II427Mühəndislik Universiteti Bələdiyənin idarə edilməsi 
153Qasımlı kənd tam orta Orucov Yəhya Ağayar ı424Bakı Dövlət Universiteti Kimya biologiya 
154Həsənli kənd tam orta Hüseynova Kəmalə İntiqam II424Lənkəran Dövlət universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
155Köhnə Alvadı kənd tam orta Qurbanova Dilşad Taleh III423Neft Sənaye Universiteti Kimya mühəndisliyi
156Lürən kənd tam orta Şükürova Gülçöhrə Elçin III422Neft Sənaye Universiteti Fövqalada hallar və həyat  fəaliyyətinin təhlükəsizliyi mühəndisliyi 
157Molloba kənd tam orta Zalıyev Əli I420İqtisad Universiteti İqtisadiyyat 
158Hişkədərə kənd tam orta Əliyeva Nərmin Zaur III417Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
159Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaKazımov Elnur Sabir I417Neft Sənaye Universiteti Kimya Mühəndisliyi 
160Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Səmədov Mircavid Ziya I416Bakı Dövlət Universiteti Dünya iqtisadiyyatı 
161Mahmudavar kənd tam orta Məmmədova Nigar Fuad II416Bakı Dövlət Universiteti İqtisadiyyat
162Eminli kənd tam orta Nəzərova Təhminə Hamlet  III416Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
163Şəhər 3 saylı tam orta Mirzəyev Nahid YalçınI415Lənkəran Dövlət Universiteti Müzey işi 
164Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Hüseynzadə Leyla Tahir I415Bakı Dövlət Universiteti Dünya iqtisadiyyatı 
165Sərçuvar kənd tam orta Abdullazadə Xaliq Faiq II415Dövlət Texniki universiteti Kompüter mühəndisliyi
166Yeddoymaq 2 saylı tam orta Qafarov Rasim Qabil I415Sumqayıt Dövlət Universiteti Riyaziyyat informatika müəllimi
167Dəfinə məktəb-liseyiAsi̇fli̇ Maqsud Rafi̇s oğluII414Memarlıq İnşat Universiteti Şəhərsalma 
168Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Məmmədov Kənan Səyavuş II413Memarlıq İnşat Universiteti Mühəndislik 
169Çaxırlı kənd tam orta Məstənov Məmmədağa Qılman I412İqtisad Universiteti İstehlak mallarının ekspertizası və marketinqi.
170Şəhər 1 saylı tam orta Nəsirzadə Fərid BahadırI411Bakı Dövlət Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
171Yolağacı kənnd tam orta Həbibov Kərim Həbib II410Pedaqoji Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
172Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Ağayeva Aysel Nəsimi III410Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat 
173Boradigah qəsəbə 1 saylı tam orta Əkbərli Zəhra Fəxrəddin III408Bakı Dövlət Universiteti Coğrafiya 
174Dəfinə məktəb-liseyiƏliyeva Gülzar Malik qızıII407Lənkəran Dövlət Universiteti İngilis dili müəllimi 
175Mollahəsənli kənd tam orta İltifatlı Elnur Novruz II407İqtisad Universiteti Maliyyə 
176Molloba kənd tam orta Abdullayev Samir ı403Bakı Dövlət Universiteti Coğrafiya 
177Şəhər 1 saylı tam orta Quliyeva Esmira İsaqI402Pedaqji UniversitetiKimya biologiya 
178Şəhər 1 saylı tam orta Əhmədli Sadiq ƏlövsətIV402Azərbaycan Texniki Universiteti İqtisadiyyat
179Dəfinə məktəb-liseyiİbadullayev Nadi̇r Fərasət oğluI401Bakı Dövlət Universiteti Kimya müəllimi
180Türkoba kənd tam orta Rzayev Sərxan Cavanşir II401Lənkəran Dövlət Universiteti Tarix və  Coğrafiya  
181Həsənli kənd tam orta Cabbarov Tehran Sehran III401Odlar Yurdu Universiteti İngilis dili müəllimi 
182Türkoba kənd tam orta Sadıqov Ayaz Zahid II401İqtsad Universiteti İqtisadiyyat
183Şəhər 1 saylı tam orta Ağayeva Zəhra ZaurII400lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
184Şəhər 3 saylı tam orta Həşimov Miryusif AnarIII400Dövlət İqtisad Universiteti maliyyə işi
185Türkoba kənd tam orta Ağayeva Aydan Araz II400Texniki Universiteti Komputer mühəndisliyi 
186Şəhər 4 saylı tam orta Abbasova Kəmalə RafikIII397Sosial Münasibətlər Akademiyası Sosial iş 
187Böyük Xocavar kənd tam orta Abuşov  Vüqar     Həbib  ogluII397Dövlət Pedaqji Universiteti Riyaziyyat müəllimi 
188Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaPaşayev Səbuhi Arif III396Lənkəran Dövlət Universiteti Xarici dil 
189Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Kamalzadə Humay Yunis II395İqtisad Universiteti İqtisadiyyat
190Dəfinə məktəb-liseyiMuxtarli Gülgəz Nəsir qızıI393Dövlət İqtisad Universiteti Ekologiya fakultəsi 
191Boradigah qəsəbə 1 saylı tam orta Yusifli Nazpəri III392Dövlət Pedaqoji Universiteti Coğrafiya müəllimi 
192Molloba kənd tam orta Hüseyinli Sevda  III390Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
193Dəfinə məktəb-liseyiTeymurov İsmayıl Rafi̇q oğluI390Memarlıq İnşat Universiteti İnformasiya texnologiyası 
194Şəhər 1 saylı tam orta Hüseynov Yusif AzərII389Lənkəran Dövlət Universiteti Fizika 
195Hişkədərə kənd tam orta Ağacanova Fədayə Nazim III389Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
196Bədəlan kənd tam orta Mənsimov Gülçin  Rasim III389Slavyan Universiteti Rus dili müəllimi 
197Sığıncaq  kənd tam orta Fərəcov Kamran Əli II388Fövqəlada Hallar Nazirliyi 
198Təklə kənd tam orta Abbasov Hicran Yaqub I387Turizim Menecment Univer. Menecer 
199Gəyəçöl kənd tam ortaKərimova Səkinə  Daşqın I386Lənkəran Dövlət Universiteti Fizika müəllimi 
200Qarğalıq kənd tam orta Zeynalov Mətləb Astan III386Sumqayıt Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
201Yeddoymaq 2 saylı tam orta Abasova Səma Ayaz I385Sumqayıt Dövlət Universiteti Riyaziyyat informatika müəllimi
202Təzə Alvadı  1 saylı tam orta Seyfullayev Məhərrəm Fizuli I384Fövqəlada Hallar Nazirliyi Fövqalada hallar və həyat  fəaliyyətinin təhlükəsizliyi mühəndisliyi 
203Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Heydərli Zəhra FursatIII382Turizim Menecment Univer. Menecerlik 
204Dəfinə məktəb-liseyiƏlizadə Nəzrin İlkin qızıI381Pedaqoji Universiteti Dil Ədəbiyyat müəllimi 
205Çaxırlı kənd tam orta Səfərli Elxan Məhərrəm I381İqtisad Universiteti Qida Məhsularını mühəndisliyi 
206Yolağacı kənnd tam orta İbadov Mircəlala Mircavad III380Lənkəran Dövlət Universiteti Tarix
207Şərəfə kənd tam orta İsrafilzadə Sənan Aftandil II380Pedaqoji Universiteti              ( Cəllabad filialı)Biologiya 
208Miyankü kənd tam orta Nəzərov Əliağa Şahin I380Türkiyə  Universiteti
209Çaxırlı kənd tam orta Rəsulova Çinarə Həzər III380Lənkəran Dövlət Universiteti Tarix  müəllimi
210Eminli kənd tam orta Eminov Fikrət Hikmət    I379Ali Hərbi Akademiya Hərbiçi 
211Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Baxşəliyeva Gözəl Güləhməd II377Bakı Dövlət Universiteti Sosiologiya 
212Dəfinə məktəb-liseyiƏmənov Namiq Mübariz oğluI376Azərbaycan Pedaqoji Universiteti Biyalogiya müəllimi
213Molloba kənd tam orta Məmmədova Ülkər III375Lənkəran Dövlət Universiteti Fizika 
214Dəfinə məktəb-liseyiƏsədli̇ Lalə Ülfət qızıI435Slavyan Universiteti Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
215Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Şirəliyeva Təranə Sucayət IV372Pedaqoji Universitet Biologiya 
216Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Səmədli Həmid Asim I372Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
217Şəhər 1 saylı tam orta İsrafilov Zaur RahimII371Sumqayıt Dövlət Universiteti Kimya və biologiya müəllimi 
218Musaküçə kənd tam orta Tağıyev Samir Anar I371Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat informatika müəllimi
219Dəfinə məktəb-liseyiƏlişli Nurgül Elvin qızıI370Xəzər Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
220Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaKərəməliyeva Aytac OrucIV370Sumqayıt Dövlət Universiteti Kimya
221Gəyəçöl kənd tam ortaKərimova Zəhra Bəymirzə I370Lənkəran Dövlət Universiteti Fizika müəllimi 
222Sığıncaq  kənd tam orta Abduləli Adəm İmran II368Lənkəran Dövlət Universiteti İngilis dili müəllimi 
223Təzə Alvadı 2 saylı tam orta Mürsəlova Şəfa Asif III365Lənkəran Dövlət Universiteti Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
224Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Cahangirova Aynur Cangir IV365Sumqayıt Dövlət Universiteti Kimya biologiya 
225Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Muradov Əzim Gülağa III365Azərbaycan UniversitetiTarix 
226Mahmudavar kənd tam orta Şabanova Elgiz Xeyrulla II365Azərbaycan Texniki Universiteti Proseslərin avtomatlaşdırılması 
227Köçəkli kənd tam orta Muradov Surac ZaurIII365İqtsad Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
228Köhnə Alvadı kənd tam orta Şükürov Eldar Aydın II364Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
229Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Şükürova Günay Ramin II362İqtisad Universiteti Dünya iqtisadiyyatı
230Lürən kənd tam orta Mahmudov Vasif Hasil IV361Pedaqoji Universiteti           Kimya müəllimi
231Şəhər 3 saylı tam orta Cəbiyev Valeh QiyasI360Lənkəran Dövlət Universiteti Fizika müəllimi 
232Şərəfə kənd tam orta Bağırov Səməd İsa II360Bakı  Dövlə Universiteti İqtisadiyyat
233Köçəkli kənd tam orta Yaqubov Anar Mirzə III360Azərbaycan Texniki Universiteti Elektroenergetika mühəndisliyi
234Yeni Zuvand kənd tam orta Qurbanov Elmin Elməddin I360Azərbaycan Dillər Universiteti Regionşünaslıq 
235Yeyənkənd kənd tam orta Məmmədov İbrahim Sakit III359Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
236Şərəfə kənd tam orta Talıblı Nisə İzzət III358lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
237Hişkədərə kənd tam orta Əsədullayeva Lalə Zahid IV358Pedaqoji Universitet Kimya  müəllimi 
238Dəfinə məktəb-liseyiSəfərov Sabi̇r Raqi̇f oğluI358Ali Hərbi Akademiya Hərbiçi 
239Sığıncaq  kənd tam orta Əliyev Samid Sadan I357Neft Sənaye Universiteti Yol mühəndisliyi 
240Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaMuxtarov Ramazan Çingiz II357Bakı Dövlət Universiteti İqtisadiyyat
241Təklə kənd tam orta Mehtili Xəyal Vüqar I357Azərbaycan Pdaqoji Universiteti Sosial İş
242Şəhər 5 saylı  tam orta Mədiyev Cavidan Məzahir       II356Dillər Universiteti Çin dili 
243Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Hüseynova Könül Vilayət II355Bakı  Dövlə Universiteti Ekologiya 
244Dəfinə məktəb-liseyiAbasov Nami̇k Cavi̇d oğluI354Lənkəran Dövlət universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
245Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Hacızadə Mənsurə Elşən  II351Pedaqoji Universiteti Cəllabad filialiİbtidai sinif müəllimi 
246Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Ağayev Ülvi Fdail II351Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti Kitabxana 
247Sərçuvar kənd tam orta Aslanlı Yunis Əli 351Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
248Şəhər 3 saylı tam orta Rəhimli Rəhim CavanşirIII350Lənkəran Dövlət Universiteti Biznesin idarə olunması 
249Binə Xocavar kənd tam orta Rufullayeva Nuranə Raqif IV350Bakı Dövlət Universiteti Ekalogiya mühəndisliyi  
250Xıl kənd tam orta Nağızadə Xəyyam Nadim I350Azərbaycan Neft Akademiyası Yol mühəndisliyi 
251Şəhər 3 saylı tam orta Məcidzadə Bəxtiyar CəmilIII350İnşaat Universiteti Mühəndislik 
252Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Ağayev Asim Nəsimi III350Lənkəran Dövlət Universiteti İngilis dili 
253Gəyəçöl kənd tam ortaƏmənov Ceyhun OrucI350Pedaqoji Universiteti Fizika müəllimi 
254Şərəfə kənd tam orta Cəfərsoy Aytac  Sadiq III348Bakı Dövlət Universiteti İnformatika  müəllimi
255Qarğalıq kənd tam orta Verdiyeva Nurtac  Dəyanət III347Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
256Kəlbəhüseyinli kənd tam orta İsmayılova Nəzrin Yavər III345Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat 
257Ərkivan  3 saylı tam orta Əsgərov Araz Mübariz II345Gəncə Texniki Universiteti Turizim və otelçilik 
258Qarğalıq kənd tam orta İbadullayeva Fatimə Abuzər III345Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
259Yeyənkənd kənd tam orta Ağarzayeva Samirə Seyrab III343Qızlar universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
260Şəhər 3 saylı tam orta Allahverdili Nahid ƏyyubII342Memarlıq İnşat Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
261Dəfinə məktəb-liseyiGözəlova Gülüstan Şahverən qızıII341Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
262Şəhər 2 saylı tamorta Ağarzali Nəzrin İlham I341Bakı Dövlət Universiteti İnformatika müəllimi 
263Qasımlı kənd tam orta Kazımov İqbal Vüqar ııı340Neft Sənaye Universiteti Neft qaz qurğularının mühəndisliyi 
264Şərəfə kənd tam orta Hüseynov Əvəz  Rza II340Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
265Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Təhməzov Malik Natiq II340Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
266Şərəfə kənd tam orta Niftullayev Rövşən Teyyub ıı340Pedaqoji Universiteti            İnformatika müəllimi 
267Yolağacı kənnd tam orta Sövziyeva İlkanə Zöhrab III340Odlar Yurdu Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
268Dəfinə məktəb-liseyiBayramova Gülər Vüsal qızıI339Bakı Dövlət Universiteti Filologiya 
269Həsənli kənd tam orta Ələmov Rəhman Yaqub I338Lənkəran dövlət Universiteti Tərcümə İngilis dili 
270Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Nurullayeva Ülkər Eldəniz IV337Texniki Universiteti Biologiya 
271Şəhər 1 saylı tam orta Əhmədov Hakim Vasif III337Bakı Dövlət Universiteti İqtisadiyyat
272Sığdaş kənd tam orta Salayev Vüsal Mübariz III337Bakı Biznes Universiteti Sosial iş 
273Musaküçə kənd tam orta Abbasov Möhübbət Rahib I336Texniki Universiteti Yerüstü nəqliyyat mühəndisliyi
274Şəhər 1 saylı tam orta Yaqubov Ruslan EhtiramoviçII335Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
275Hişkədərə kənd tam orta Əliyeva Ruzanə Əflatun I335Pedaqoji Universitet İnformatika müəllimi 
276Şəhər 5 saylı  tam orta Zeynalov Rəşad Şöhrət            II332Odlar Yurdu Universiteti Biznesin idarə olunması 
277Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaHacıyev Elgün MüşviqII331İqtisad Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
278Mahmudavar kənd tam orta Həsənzadə Şənel Elşən I331Sumqayıt Dövlət Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
279Mollahəsənli kənd tam orta Rüstəmov Subhan Siyavuş II330Bakı Dövlət Universiteti İqtisadiyyat 
280Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Canıyev Yunis İlham III328Biznes UniversitetiSosial iş
281Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaAbdullayeva Aysun Vüqar IV327Lənkəran Dövlət Universiteti Kimya biologiya 
282Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Ağayeva Vüsalə  Vüsal  III322Sumqayıt Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
283Xırmandalı kənd tam orta Həsənova Özləm HəsənI322Lənkəran Dövlət universitetiRiyaziyyat 
284Miyankü kənd tam orta Nəzərov Xaliq Şahlar I321Dövlət Pedaqji Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
285Dəfinə məktəb-liseyiTahi̇rzadə Zəmi̇nə Elçi̇n qızıIII321Cəllabad Müəllimlər İnistutuİbtidai sinif müəllimi 
286Dəfinə məktəb-liseyiHüseynova Lami̇yə Qabi̇l qızıI320Qazax Dövlət UniversitetiPisxologiya 
287Köhnə Alvadı kənd tam orta İsmayılov Əvəz VüqarI320Neft Sənaye Universiteti Kimya mühəndisliyi
288Xıl kənd tam orta Rəhmətov Amal  Əlzadə I320Sərhəd Xidməti Akademiyası leytnatlıq 
289Şəhər 3 saylı tam orta İmanzadə Rəfiqə MehdiIII320İqtisad Universiteti İqtisadiyyat 
290Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Qurbanlı Fəhmin Müşfiq III315İncəsənət Universiteti Teatrşünaslıq
291Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Rəfiyeva Zöhrə Mirağa I315Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
292Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Həsənova Vüsalə Sarivan III315Bakı Dövlət Universiteti Dünya İqtisadiyyatı 
293Şəhər 7 saylı tamorta Mustafazadə Nicat Ənvər  II315Mühəndislik Universiteti Maliyyə
294Mollahəsənli kənd tam orta Mirzəyev Fərid Nizami III314Müəllimlər Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
295Təklə kənd tam orta Abbasov Ağabala  İlqar I314Bakı Avrasiya Universitetiİngilis dili 
296Şəhər 6 saylı tam orta İsmayılov Müslüm VüqarI314Lənkəran Dövlət Universiteti Tarix Coğrafiya 
297Türkoba kənd tam orta Nəzərli Məhluqə İnqilab II314Texniki Universiteti Komputer mühəndisliyi 
298Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaMürsəlov Toğrul Hüseyin I312Neft Sənaye Universiteti Kimya Mühəndisliyi 
299Şəhər 1 saylı tam orta Məmmədov Məhərrəm İlqarI312Neft Sənaye Universiteti Neft qaz qurğularının mühəndisliyi 
300Ərkivan  3 saylı tam orta Balağlanov Sahib Cəmşid II312Bakı Avro Asiya Universiteti İngilis dili müəllimliyi
301Çaxırlı kənd tam orta Vəlişli Emil İman ı311Bak Dövlət Universiteti Geologiya 
302Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaNiftullayev Ramal CəmilII310Mühəndislik Universiteti Maliyyə işi 
303Şəhər 5 saylı  tam orta Abbaszadə Əli Anar                 II310İqtisad Universiteti İqtisadiyyat
304Böyük Kolatan kənd tam orta Bağırov Mirhəsən Mirmehdi I310Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat informatika müəllimi
305Şəhər 1 saylı tam orta Həsənzadə Samir SeymurIV 310İstanbul Medipol Universiteti Müalicə işi 
306Köhnə Alvadı kənd tam orta Rufullayev Malik Cəmil II310Pedaqoji Universiteti              Coğrafiya müəllimi 
307Güllütəpə kənd tam orta Tağıyeva Zərqələm Rövşən III310Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
308Qodman kənd tam orta Mütəllimov Samir Famil 309Lənkəran Dövlət universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
309Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Şükürzadə Naciyə Müqabil ı307Texniki Universiteti Komputer mühəndisliyi 
310Çaxırlı kənd tam orta Gözəlov Etibar Mübariz III307Avrasiya Universitetiİngilis dili 
311Banbaşı kənd tam orta Məcidov Cavid EldarII306Pedaqoji Universiteti             Tarix Coğrafiya
312Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaBayramlı CəlaləddinIII306Turizim Menecment Univer. Nəqliyyatda idarə etmə
313Banbaşı kənd tam orta Əlizadə Sadiq VüsalIII306Qərbi Kaspi Universiteti Filologiya 
314Şəhər 1 saylı tam orta Allahyarova Leyla RüfətIII305Qərb Universiteti Turizmin təşkili 
315Şəhər 1 saylı tam orta Həmidov Elgün MaqsudIII305Lənkəran Dövlət Unversiteti Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
316Sığıncaq  kənd tam orta Niftullazadə Firdovsi Şamxal III305Pedaqoji Universiteti              ( Cəllabad filialı)İnformatika  müəllimi
317Eminli kənd tam orta Feyziyev Elmin Sadiq    I305Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
318Təzə Alvadı 2 saylı tam orta Mürsəlov Tural HüseyinL305Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat və İnformatika müəllimi 
319Qızlağac 1 saylı tam orta Abdullayeva Günel Rahim III305Müəllimlər Unversiteti ( Cəllabad )Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
320Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaƏlizadə Ruqiyyə Akif III302Qərbi Kaspi Universiteti Filologiya 
321Dəfinə məktəb-liseyiMahmudov Toğrul Raqi̇f oğluI302İqtisad Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
322Xırmandalı kənd tam orta Qasimova Nazi İbadIII302Koperasiya Universiteti Tərcümə İngilis dili 
323Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaMəmmədli Məhəmməd II302Texniki Universiteti Sənayenin təşkili və idarə ediməsi 
324Xıl kənd tam orta Məmmədov İntizam İntiqam I301Dovlət pedaqoji Unversitetiİnformatika müəllimi 
325Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Xəlilov Ziya Salman I301Lənkəran Dövlət Universiteti Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
326Qızlağac 1 saylı tam orta Fərəcov Əlizaman Ehtibar II301Qərb Universiteti Tarix müəllimi 
327Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Rzayev Vidadi Fəqani III300Cəllabad Müəllimlər İnistutuMəktəbə qədər təlim tərbiyə 
328Binə Xocavar kənd tam orta Əhmədova Şəfa HabilIII300Lənkəran Dövlət Unversiteti Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
329Türkoba kənd tam orta Ağayeva Aynur  Rüfət  II300Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat
330Hişkədərə kənd tam orta Fəttayev Tural Əjdər III299Koperasiya Universiteti Tərcümə İngilis dili 
331Sığdaş kənd tam orta Abıyev Nicat Eldar II299Gəncə Aqrar Universiteti Meşə təsərüfatı 
332Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Hilalov  Kənan     Elşad  III298Lənkəran Dövlət Universiteti Mühasibat  
333Qızlağac 1 saylı tam orta Həsənova Günay Bəhrəm IV298Xəzər Universiteti Filologiya 
334Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Kərimova Hülya Beytulla qızıIII297Texniki Mühəndislik Universiteti Qida mühəndisliyi 
335Lürən kənd tam orta Şükürova Lalə Əliməmməd III296Lənkəran Dövlət Unversiteti İbtidai sinif müəllimi 
336Təzəkənd kənd tam orta Səfərov Məhəmməd II295Lənkəran Dövlət Universiteti Tarix 
337Bədəlan kənd tam orta Qasımov Fazil Fariz III295Qərb Universiteti Tarix müəllimi 
338Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Şirəliyev Anar Azər II295Lənkəran Dövlət universiteti Qədim abidələrin qorunması 
339Musaküçə kənd tam orta Abbaszadə Elmir Tərlan I295Memarlıq İnşat Universiteti Şəhərsalma 
340Şəhər 1 saylı tam orta Əliyeva Türkan ÜlviI294Lənkəran Dövlət Universitetiİbtidai sinif müəllimi 
341Həsənli kənd tam orta Abdullazadə Teymur Seyfulla I293Lənkəran dövlət Universiteti Mühasibat uçotu və audit 
342Böyük Kolatan kənd tam orta Əmrahov Hüseyin Səlim III292Xəzər Universiteti Filologiya 
343Xıl kənd tam orta Fərzəliyeva Bəsdi Nahid III290Lənkəran Dövlət Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
344Xıl kənd tam orta Abdullayev Fuad Rüfət I290Texniki Universiteti Qida mühəndisliyi 
345Mahmudavar kənd tam orta Məmmədov Elşən Ülfət I290Azərbaycan Neft Sənaye Universiteti  Ekologiya mühəndisliyi 
346Böyük Xocavar kənd tam orta Quliyeva  Fəridə     Ramiz  qızıII290Lənkəran Dövlət Universiteti Tarix və Coğrafiya müəllimi 
347Molloba kənd tam orta Aslanlı  Aslan I290Mühəndislik Universiteti Turizmin təşkili 
348Öncəqala kənd tam orta Zayıdov Tohid Atayar III289Azərbaycan Memarlıq İnşat unversiteti Sənayenin təşkili və idarə ediməsi 
349Banbaşı kənd tam orta Nağıyev Məmmədhüseyn ƏliI288Texniki Universiteti Aftomobil yolları istismarı 
350Sığdaş kənd tam orta Dadaşov Haldun Əliabbas I288İqtisad Universiteti Türkologiya 
351Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Hüseynzadə Kənan Marif I288Memarlıq İnşat Universiteti Mühəndislik 
352Dəfinə məktəb-liseyiMəmmədov Müslüm İkram oğluI287Texniki Universitet Nəqliyyatda idarəetmənin təşkili
353Qarğalıq kənd tam orta İsmayılova Cəmilə Hakim II286Sumqayıt Dövlət Universiteti Cöğrafiya 
354Təzəkənd kənd tam orta Paşazadə Mirşükür II285Texnologiya Universitetiİnformatika 
355Təzə Alvadı 2 saylı tam orta Məmmədov Sahil ElşadII285Koperasiya Universiteti İqtisadiyyat
356Xıl kənd tam orta Rüstəmov Eltun Nemət II285Müəllimlər Unversiteti Otelçilik 
357Təzəkənd kənd tam orta Həsənli Museyib NəsimiII285Memarlıq İnşat Universiteti Memarlıq
358Sərçuvar kənd tam orta Qafarov Elburus Elnur I285Sumqayıt Dövlət Universiteti 
359Şəhər 1 saylı tam orta Zamanov Əziz ƏzizəliII282Pedaqji UniversitetiTarix
360Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaMəmmədova Rəyanə Rahim II281Memarlıq İnşat Universiteti Şəhərsalma 
361Türkoba kənd tam orta Xəlilov Samir Seyrəddin II281Bakı Dövlət Universiteti Hüquq fakultəsi 
362Çaxırlı kənd tam orta Məmmədli Elnurə Aftandil III280Pedaqoji Universiteti İbtidai sinif müəllimi 
363Şərəfə kənd tam orta Əsgərov Mirhüseyin Mirələm II280Azərbaycan Dillər Universiteti Regionşünaslıq 
364Bədəlan kənd tam orta Həsənova Vayda Mahir III279Lənkəran Dövlət Universiteti Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
365Türkoba kənd tam orta Orucov Aqil İnşallahII279Azərbaycan Pedaqoji Dövlət Universiteti ( Cəllabad )Tarix Coğrafiya 
366Şəhər 1 saylı tam orta Məmmədli Cavad İbrahimI278Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
367Qızlağac 1 saylı tam orta Mirzəyev Səbuhi Niyaməddin II277Odlar Yurdu Universiteti Biologiya 
368Dəfinə məktəb-liseyiƏzizov Sahil Samir oğluI275Texniki Universiteti Komputer mühəndisliyi 
369Köhnə Alvadı kənd tam orta İbrahimli Yusif Şahin III275Dövlət Dənizçilik Akademiyası Elektrik mühəndisliyi 
370Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaNəzərov Elmin İlham II274Lənkəran Dövlət Universiteti Maliyyə
371Dəfinə məktəb-liseyiZaliyeva Aynur Fərahim qızıIV274Xəzər Universiteti Biologiya müəllimi 
372Şəhər 1 saylı tam orta Talıbova Mərziyyə NicatIII272Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
373Şəhər 5 saylı  tam orta Mədiyeva Fidan Məzahir         II272Bakı Dövlət Universiteti Çin dili 
374Həsənli kənd tam orta Hüseynova Sumayə Elxas I272Lənkəran  Dövlət Unversiteti Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
375Xırmandalı kənd tam orta İsmayilov Röyal SəyavuşI271Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat müəllimi 
376Qodman kənd tam orta Fətdayev Sənan Şahmur I271Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat  müəllimi 
377Şəhər 1 saylı tam orta Muxtarova Nərmin MirbalaIII270Lənkəran Dövlət Universiteti Tarix
378Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Məmmədov Kamran Qurbanəli I265Dənizçilik Akademiyası Elektrik mühəndisliyi 
379Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Balababayev Şöhrət Rövşən III265Türkiyə Atatürk Universiteti Turizim və otelçilik 
380Mollahəsənli kənd tam orta Nadirli Coşqun Rövşən IV265Odlar Yurdu Universiteti Pisxologiya 
381Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Məmmədov Ziyafət Faiq II265Lənkəran Dövlət Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
382Bədəlan kənd tam orta Yusifov Samir Yusiv III263İdman Akademiyası Bədən tərbiyyə müəllimi 
383Həsənli kənd tam orta Abışov Əliabbas Seymur I263Türkiye Qəbuldan Kənar 
384Xırmandalı kənd tam orta Abbaszadə Burhan CabirIV262Gəncə Aqrar Universiteti Ekologiya 
385Xıl kənd tam orta Hüseynov Nihad Əlhəddin I262Ləkəran Dövlət Universiteti Koputer mühəndisliyi 
386Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaAğayev Vüsal Yunsur I261Lənkəran Dövlət UniversitetiRiyaziyyat Müəllimi 
387Şəhər 2 saylı tamorta Baxışova Fatimə  İbrahim I260Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat müəllimi 
388Şəhər 1 saylı tam orta Qənbərov Elvis ƏliyeviçI260Dövlət Dənizçilik Akademiyası Elektirik mühəndisliyi 
389Hacıtəpə  kənd tam orta Qaraşlı Murad Nəsrəddin I260Lənkəran Dövlət unioversiteti Fizika 
390Dəfinə məktəb-liseyiƏlişli Gülçin Elvin qızıII259Koperasiya Universiteti Biznesin İdarə edilməsi 
391Türkoba kənd tam orta Tağıyev Emil Firdovsi II 259Sumqayıt Dövlət Universiteti Tarix 
392Şəhər 1 saylı tam orta Nağıyev Kamran FikrətI258Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
393Şərəfə kənd tam orta Əkbərov Fərid I256Neft Sənaye Universiteti Bizesin idarə olunması 
394Bədəlan kənd tam orta Əsgərova Elmira Əsgər I255Kaspi Unversiteti Sosial iş 
395Çaxırlı kənd tam orta Mahmudlu Mətanət RahimIII254Odlar Yurdu Universiteti İbtidai metodika 
396Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Səfərov  Camal     Ceyhun  oğluI254Lənkəran Dövlət Unversiteti Filologiya 
397Həsənli kənd tam orta Taöıyev Kənan Səbuhi I254Biznes UniversitetiBiznesin təşkili 
398Şəhər 5 saylı  tam orta Kişiyev Ağaxan Sücayət          II252Lənkəran Dövlət universiteti Fiziki tərbiyə və hərbi müəllimi
399Xırmandalı kənd tam orta Rzayev Niyaməddin AllahverdiI251Azərbaycan Texniki Universiteti Mexanika mühəndisliyi 
400Hişkədərə kənd tam orta Məmmədov Asif VasifI251Dənizçilik Akademiyası Elektrik mühəndisliyi 
401Banbaşı kənd tam orta Akifzadə Nigar GündüzIII251Lənkəran Dövlət Universiteti Aqranomluq 
402Təzəkənd kənd tam orta Cəfərov Mirfərid I250Azərbaycan UniversitetiBiznesin idarə edilməsi 
403Şəhər 1 saylı tam orta Gözəlova Fatimə Lazım III250Koperasiya Universiteti Biznesin idarə edilməsi
404Xıl kənd tam orta Məcidov Razi Feyruz III250Lənkəran Dövlət Universiteti Kompyuter mühəndisliyi 
405Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Ağayev Sadiq Əlibala I250Texniki Universiteti Mühəndislik 
406Şəhər 3 saylı tam orta Lətifov Səbuhi  ƏliII250Xəzər Universiteti Biznes  ingiliscə 
407Şəhər 5 saylı  tam orta Soltanov Alışan Rafiq              II250Pedaqoji Universiteti              İnformatika müəllimi 
408Banbaşı kənd tam orta Səmədov Kamran İxtiyarII249Sumqayıt Dövlət Universiteti Maliyyə
409Dəfinə məktəb-liseyiŞükürov Kamal Həsən oğluI248Dənizçilik Akademiyası Naviqasiya mühəndisliyi 
410Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Həsənov  Adil Zülfüqar I248Bakı Qızlar Universiteti Pisxologiya 
411Xıl kənd tam orta Məmmədova Mədinə Mehman II247Lənkəran Dövlət Universiteti İqtisadiyyat
412Mahmudavar kənd tam orta Möhübbətli Şəbnur Nicat III247Avrasiya UniversitetiFilologiya ingilis dili 
413Boradigah qəsəbə 1 saylı tam orta Talıbzadə Mirəli Mehdi 247Sumqayıt Dövlət Universiteti Fizika 
414Gəyəçöl kənd tam ortaFeyzullayev Emin Valid I246Lənkəran Dövlət Universiteti Komputer mühəndisliyi 
415Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Hüseynzadə Əlimurad  Siyavuş I245Texniki Universiteti Mühəndislik 
416Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Hüseynov isa Elşad II245Xəzər Universiteti Biznes  ingiliscə 
417Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Əzimov Elşən Elçin IV244Pedaqoji Universitet İnformatika müəllimi 
418Viləş kənd tam orta Hüseynov Sahib  Faiq II244Lənkəran Dövlət Universiteti Kimya və biologiya müəllimi
419Lürən kənd tam orta Məmmədova Rüxsarə Fərrux III244Odlar Yurdu Universiteti Kommersiya 
420Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Ələkbərov Tofiq Vüqar oğluIII240Sumqayıt Dövlət Universiteti maliyyə işi 
421Şərəfə kənd tam orta Məmmədova Ləman Elman IV 240Lənkəran Dövlət Universiteti İqtisadiyyat
422Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Cəlilov Tarif Rauf I240Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat 
423Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Fətullayev Vafət Bilal II240Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat 
424Yeddoymaq 2 saylı tam orta Qulamov Əzim Vüsal I240Bakı Dövlət Universiteti Geologiya 
425Mollahəsənli kənd tam orta Sudefzadə Asim Məsum III239Avrasiya Universitetiİngilis dili 
426Xıl kənd tam orta Heydərova Nurçin Elçin I238Sumqayıt Dövlət Universiteti Fizika 
427Şəhər 1 saylı tam orta Teyyublu Amal TalehI238Texniki Universiteti Mühəndislik 
428Tüklə kənd tam  orta Miriyev Mirsaleh Vidadi II238Lənkəran Dövlət Universiteti İnformasiya texnologiyası 
429Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Hüseynov İsmayıl Rəşid I237Lənkəran Dövlət Universiteti Fizika müəllimi 
430Çaxırlı kənd tam orta İsaqzadə Behzad Kəmaləddin I235Lənkəran Dövlət Universiteti İqtisadiyyat
431Bədəlan kənd tam orta Fətillayev Fərid Ağababa II235Odlar Yurdu Komersiya
432Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaMəmmədəliyev Əlsgər NadirII235Lənkəran Dövlət UniversitetiMühasibat uçotu və audit 
433Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaQuliyev Mehman Alim II234Lənkəran Dövlət Universitetiiqtisadiyyat
434Bədəlan kənd tam orta Bağışov Rəşad Nemət IV233İdman Akademiyası Bədən tərbiyyəsi və idman 
435Güllütəpə kənd tam orta Əliyev Ramil Rafiq I233Bakı Dənizçilik Akademiyası Naviqasiya mühəndisliyi 
436Şəhər 1 saylı tam orta Seyfullayeva Səmrah RamilIV231Lənkəran Dövlət Universiteti Ekologiya 
437Mahmudavar kənd tam orta Əliyev Murad Şabala III231Lənkəran Dövlət Universiteti Fizika müəllimi 
438Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Əlişov Nihad Mayıl I230Lənkəran Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
439Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Cavadzadə Şamxal Qalib I228Memarlıq İnşat Universiteti Dizayın 
440Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Sultanova Təranə Sultan I228Lənkəran Dövlət Universiteti Fizika 
441Şəhər 1 saylı tam orta İbrahimov Kamil RüfətII227Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
442Şəhər 1 saylı tam orta Talıbov Əli NicatI226Lənkəran Dövlət universiteti Fizika 
443Təklə kənd tam orta İsmayılov Əmrah Ulduz I226Lənkəran Dövlət Universiteti Aqranomluq 
444Həsənli kənd tam orta Cəbiyev Natiq Lütfəli I226Koperasiya Universiteti Maliyyə 
445Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Elxanlı Ayxan RəşadII225Koperasiya Universiteti Dünya iqtisadiyyatı 
446Qəriblər kənd tam orta Əliyev Məsdi Rəşadət I225Lənkəran Dövlət Universiteti Aqronomluq 
447Hişkədərə kənd tam orta Əlizadə Çingiz Həzi I224Azərbaycan Aqrar Universiteti Aqranomluq 
448Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Səfərov Əli Seymur oğluI224Lənkəran Dövlət universiteti Riyaziyyat 
449Həsənli kənd tam orta Əhədov Yaqub Qəni II222Gürcüstan Qəbuldan Kənar 
450Xıl kənd tam orta Hüseynov Hüseyin İlqar I220Lənkəran Dövlət Universiteti Aqronomluq
451Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Tağızadə Hüseyin Mahir IV220Odlar Yurdu Universiteti Biologiya 
452Xıl kənd tam orta Abbasov İsmayıl İstəməliI220Koperasiya Universiteti Çoxişlənən malların texnologiyası 
453Miyankü kənd tam orta Novruzov Rəşad SöhbətI219Lənkəran Dövlət Universiteti Riyazyyat
454Yeyənkənd kənd tam orta Məmmədova Sever Cəmil I219Bakı Biznes Universiteti  Marketinq
455Gəyəçöl kənd tam ortaAğayev Əli Şamxal I218Pedaqoji Universiteti Komputer mühəndisliyi 
456Mollahəsənli kənd tam orta Ağayev Raul Rauf ı218Polşa Universiteti Qəbuldan Kənar 
457Şəhər 2 saylı tamorta Əsgərova Fatimə  Valeh 217Pedaqoji Universiteti Texnologiya 
458Xıl kənd tam orta Hüseynov Mirağa Əlhəddin III217Lənkəran Dövlət Universiteti Muzey işi 
459Xıl kənd tam orta Nurəliyev Cavidan Sərhəng II217Koperasiya Universiteti Coğrafiya müəllimi 
460Kəlbəhüseyinli kənd tam orta Tahirova Vüsalə Akif I215Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat 
461Şəhər 1 saylı tam orta Əlizadə Əli AydınI212Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
462Tüklə kənd tam  orta Ağayev Natiq Kərim II210Bakı Dövlət Universiteti Dil ədəbiyyat müəllimi 
463Şəhər 1 saylı tam orta Qaraşlı Vüqar MübarizI208Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
464Banbaşı kənd tam orta Vəliyeva Aytən VahidII208Biznes UniversitetiMarketinq
465Şəhər 1 saylı tam orta Kərimov Nahid MehmanII207Lənkəran Dövlət Universiteti Ekologiya 
466Sərçuvar kənd tam orta Məmmədov Ümüd İlkin II205Neft Sənaye Universiteti Biznesin idarə edilməsi 
467Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta Rəcəbzadə Sadiq İzzət I204Koperasiya Universiteti Çox işlənən malların texnologiyası 
468Banbaşı kənd tam orta Əliyev Afiq RamilII204Sərhəd Xidməti Akademiyası Sərhədlərin mühavizəsi 
469Şəhər 1 saylı tam orta Tağıyeva Günay İlhamIII 202Lənkəran Dövlət Universiteti Məktəbə qədər təlim tərbiyə 
470Şəhər 1 saylı tam orta Abasova Sara KamalI202Lənkəran Dövlət Universiteti ibtidai sinif müəllimi 
471Xıl kənd tam orta Zərbiyev Tariyel Rafiq I202İdman Akademiyası Bədən tərbiyəsi 
472Hacıtəpə  kənd tam orta Fətullayev  Elməddin Faiq II202Bakı Mühəndislər Universiteti Mühəndis
473Şərəfə kənd tam orta Ziyadov Güləhməd Taleh II202Slavyan Universiteti Regionşünaslıq 
474Şəhər 1 saylı tam orta Əsgərova XatirəNizamI200Lənkəran Dövlət Universiteti Riyaziyyat fakultəsi 
475Şəhər 1 saylı tam orta Qasımova Aynur MuhacirovnaII200Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
476Dəfinə məktəb-liseyiSadatov Fəri̇d Yaşar oğluI199Koperasiya Universiteti Çox işlənən malların ekspertizası  
477Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Məmmədov  Qaraxan Rafiq III199Bədən Tərbiyyə Akademiyası Fiziki tərbiyə 
478Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Məmmədov Ağaxan Ramik II193Lənkəran Dövlət universiteti Mühasibat 
479Gəyəçöl kənd tam ortaHəsənov Elvin Cəbrayıl I192Mühəndislik Universiteti Mühəndis 
480Yeddoymaq 2 saylı tam orta Abuşov Samir Şəhriyar  I191Lənkəran Dövlət Universiteti Aqronomluq 
481Rüdəkanar kənd tam orta Novruzova Günel Xalıq V190Dövlət Dənizçilik Akademiyası Elektrik mühəndisliyi 
482Şəhər 5 saylı  tam orta Əzizov Ələkbər Vüqar             II189Slavyan Universiteti Xarici dil 
483Mollahəsənli kənd tam orta Seyfullayev Mansur Rizvan ı189Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
484Şəhər 1 saylı tam orta Abbasov Münhal  BəxtiyarII188Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
485Səmidxan kənd tam orta Məmmədov Həmid Yusif I187Lənkəran Dövlət Universiteti İqtisadiyyat
486Mollahəsənli kənd tam orta Rüstəmov Sovqat  Siyavuş I185Lənkəran Dövlət Universiteti Meşə təsərüfatı 
487Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Əlihüseynov Hüseyin Tahir III185Texniki Universiteti Mühasibat 
488Böyük Xocavar kənd tam orta Qəzənfərova Fatimə Fəyyaz ogluV184Koperasiya Universiteti Ekologiya mühəndisliyi 
489Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaMehdiyev İnqilab I184Bakı Dövlət Universiteti Ərəbşünaslıq  fakultəsi 
490Miyankü kənd tam orta Həsənov Şərif Rüfət I183Lənkəran Dövlət Universiteti Turizim və otelçilik 
491Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Bəşirov Fərid Aqil I180Dənizçilik Akademiyası Elektrik mühəndisliyi 
492Şərəfə kənd tam orta Qədirli Siyasət Seyfəddin I176Texniki Universiteti Mexanika 
493Güllütəpə kənd tam orta Ağayeva  Sevil     İsrail III175İdman Akademiyası Atıcılıq şöbəsi 
494Şəhər 2 saylı tamorta Gülmirzəyeva Sevinc Sübhan IV 173Koperasiya Universiteti Ekologiya 
495Şəhər 2 saylı tamorta Cəbizadə Nigar Bəxtiyar II173Bakı Dövlət Universiteti Ərəbşünaslıq  fakultəsi 
496Təklə kənd tam orta Məmmədov Sənan Samit I169Lənkəran Dövlət Universiteti Kompyuter mühəndisliyi 
497Sığıncaq  kənd tam orta Əliyev Əkbər Fikrət I168Dövlət Dənizçilik Akademiyası Naviqasiya mühəndisliyi 
498Qarğalıq kənd tam orta Qənbərov Tahir EynalII168CODE Akademiyası Proqramlaşdırma 
499Qasımlı kənd tam orta Bayramzadə Hacı  Bəxtiyar ı166İdman Akademiyası Atıcılıq 
500Şəhər 1 saylı tam orta Isazadə Sadiq GündüzI166Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
501Şəhər 1 saylı tam orta Ismayılzadə Elşən EtibarIII160Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
502Təzə Alvadı  1 saylı tam ortaBağırov Samir I159Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
503Ərkivan  qəsəbə     2 saylı tam orta  Əzizov Mirbağır Vüqar I159İnşaat Mühəndislər  Universiteti Menecment
504Boradigah qəsəbə 1 saylı tam orta Şahbazov Əhməd 159Bədən Tərbiyyə Akademiyası Bədən tərbiyyəsi və idman 
505Mollahəsənli kənd tam orta Səfərli Cavidan  Səfa I158İdman Akademiyası Məşqçi 
506Yeyənkənd kənd tam orta Kazımov Bağır Samir I158Neft Sənaye Universiteti Geo-fizika mühəndisliyi 
507Sığıncaq  kənd tam orta Şahbazov Cavid Mübariz I157Lənkəran Dövlət Universiteti Biznesin idarə olunması 
508Şəhər 2 saylı tamorta Ocaqov Tahir  Şikar   II156Lənkəran Dövlət Universiteti İqtisadiyyat
509Xıl kənd tam orta Abbasov Orxan Qurban I154Bədən Tərbiyyə Akademiyası Bədən tərbiyyə müəllimi 
510Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Cəbiyev Emil Nüsrət III152İdman Akademiyası Bədən tərbiyyə və idman 
511Təzəkənd kənd tam orta Əsgərova Arzu Tahir I151Bakı Biznes Universiteti Dizayn 
512Şərəfə kənd tam orta Abbasova Gülər Rahib II151Dənizçilik Akademiyası Naviqasiya mühəndisliyi 
513Lürən kənd tam orta Səfərov Mirsəfir Mirəsgər I150Müəllimlər Unversiteti ( Cəllabad )İbtidai sinif müəllimi 
514Şəhər 1 saylı tam orta Əliyeva Vüsalə ElmanIII145Maskva Dövlət Universiteti Qəbuldan Kənar 
515Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Cavadlı Rahid NatiqI141Odlar Yurdu Universiteti Dizayn 
516Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Səfərov Hüseyin Nurəddin II133Lənkəran Dövlət Universiteti Marketinq 
517Tüklə kənd tam  orta Babayev Mirqiyas Zaur II133Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
518Dəfinə məktəb-liseyiƏli̇yev Ruslan Rasi̇m oğluII127Xarkov Dövlət UniversitetiQəbuldan Kənar 
519Xırmandalı kənd tam orta İmanov Elnur EtibarI125İlahiyat Universiteti İlahiyyat fakultəsi 
520Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Zaidov Babək Bəxtiyar oğluI124Lənkəran Dövlət Universiteti Aqronomluq 
521Mollahəsənli kənd tam orta Əhmədli Yasər İsaq V115İdman Akademiyası Məşqçi 
522Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Əhədov Məhəmməd Ramin  I114İlahiyyat universiteti İlahiyyat 
523Qızılavar kənd tam orta Qənbərov İlqar ArzuI110Bakı Bədən Tərbiyə Akademiyası  Bədən tərbiyyə 
524Qəriblər kənd tam orta Səfərov Səfər Nəriman I110Lənkəran Dövlət Universiteti Aqronomluq 
525Şəhər 1 saylı tam orta Müştəbazadə Əlirza Nofəl V110İdman Akademiyası Bədən tərbiyyə müəllimi 
526Banbaşı kənd tam orta Abdulhəsənov Yusif RamilI106Texniki Universiteti Yolüstü nəqliyyat
527Ərkivan  qəsəbə     1 saylı tam orta  Vahabov Vüsal Mahir V104Bədən Tərbiyyə Akademiyası Fiziki tərbiyə 
528Musaküçə kənd tam orta Heydərov Əliyar Əlişan ı102Qərbi Kaspi Universiteti Orta ixtisas bazası üzrə
529Bədəlan kənd tam orta Xəlilov Rasim Eldəniz 102İdman Akademiyası Məşqçi müəllim futbol üzrə 
530Şəhər 1 saylı tam orta Hüseynov Musa ŞamilI101İdman Akademiyası Məşqçi müəllim
531Dəfinə məktəb-liseyiƏli̇yev Aki̇f Qədi̇r oğluI96Xarkov Dövlət UniversitetiQəbuldan Kənar 
532Şəhər 2 saylı tamorta Rzazadə Nicat Heybət IV 93Ukrayna Dövlət Universiteti Qəbuldan Kənar 
533Şəhər 6 saylı tam orta Pənalıyev Kənan Əkrəm I91Bədən Tərbiyyə Akademiyası Fiziki tərbiyə 
534Şəhər 1 saylı tam orta Hüseynov Ağali DövlətI88İdman Akademiyası Məşqçi müəllim
535Yeni Zuvand kənd tam orta Məstiyev Aysun III86Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti Xalq Çalğı alətləri 
536Hişkədərə kənd tam orta Şəkürzadə  Elşən Əfqan V79Mədəniyyət və İncəsənət Universiteti Xalq Çalğı alətləri 
537Xırmandalı kənd tam orta Tağiyeva Zülfiyyə ZaurIII75Xəzər Universiteti Biologiya müəllimi 
538Şəhər 1 saylı tam orta Qasımov Murad İlqarII61Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
539Şəhər 1 saylı tam orta Ibrahimov Zəfər RamizIII48Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
540Xırmandalı kənd tam orta Fətullayev Samral VaqifV43Dövlət Sərhəd Xidməti Akademiyası Serhed tehlukesliyi ve idare etme
541Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Əliyev  Kərim     Güloğlan 36Dağıstan Pedaqoji Universiteti Rus dili 
542Ərkivan  qəsəbə     4 saylı tam orta  Abdullayeva  Fatimə     BabaxanV26Polşa Universiteti Qəbuldan Kənar 
543Qəriblər kənd tam orta Əliyev Mirkamil Əliyar II20Bədən Tərbiyyə Akademiyası Bədən tərbiyyəsi və idman 
544Sərçuvar kənd tam orta Abdullayev Uman Ülfət I19Slavyan Universiteti Rus dili 
545Şəhər 1 saylı tam orta Ağababayeva Fərəh Kamran 

Türkiyə  UniversitetiQəbuldan Kənar 
546Şəhər 1 saylı tam orta Möhübəliyeva Nigar Faiq 

Almaniya Universiteti Qəbuldan Kənar 

Yazı məktəblərin verdiyi məlumat əsasında rayon təhsil şöbəsi tərəfindən hazırlanmışdır. Hər hansı yanlışlıqlar olarsa 050 758 21 79 saylı telefona zəng vura bilərlər.
Rəy yaz
  • Yazarlar
  • Elanlar
  • PDF

Zahir Amanaov

  • 21:19
  • 640

Təcili satılır!

  • 04:07
  • 2 038
Sosialda Biz
  • Vkontakt
  • Facebook
  • Twitter