Noyabr ayında cənub rayonlarına 14 nazir və nazir müavini gələcək Onların arasında Ədliyyə, Səhiyyə. Kənd təsərrüüfatı nazirləri və müavinləri də var


Cenub.az  saytının verdiyi məlumata görə noyabr ayında aşağıdakı rəsmilər cənub rayonlarına səfər edəcək

 

Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri

06

Astara, Lənkəran, Lerik

Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini

08

Masallı

Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

15

Yardımlı, Masallı

 

Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

15

Lənkəran, Lerik

Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar nazirinin birinci müavini

15

Astara

 

 

 

 

Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

15

Masallı, Yardımlı

Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

15

Cəlilabad, Biləsuvar

 

Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri

22

Cəlilabad, Biləsuvar

Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini

22

Masallı, Yardımlı

Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini

22

Lerik

 

Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

28

Cəlilabad, Biləsuvar

 

İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri

29

AstaraLerik

İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

29

Masallı, Lənkəran

Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

29

Yardımlı, Cəlilabad

 

 

Noyabr ayı üçün nazirlərin qəbul cədvəli –bütün ölkə üzrə

Mərkəzi icra hakimiyyəti orqanlarının, digər qurumların rəhbərlərinin və onların müavinlərinin 2019-cu ilin noyabr ayında şəhər və rayonlarda vətəndaşların qəbulu cədvəli açıqlanıb.

Qeyd edək ki, vətəndaşların qaldırdıqları məsələlər qəbulu keçirən təşkilatların səlahiyyətlərinə aid olmalıdır.

Mərkəzi icrahakimiyyətiorqanları, digər qurumlar

Qəbul günü

Qəbulun keçirildiyi və əhatə etdiyi şəhər, rayonlar

Əkbər Hacıyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktoru

05

Zaqatala

Ramil İsgəndərov
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorununmüavini

05

Şəki

Ruslan Əliyev
ARDNŞ-nin “Azəriqaz” İB-nin baş direktorununmüavini

05

Balakən

Fikrət Məmmədov
Ədliyyə naziri

06

AstaraLənkəran, Lerik

Vilayət Zahirov
Ədliyyə nazirinin müavini

08

Masallı

Rüstəm Usubov
Baş prokurorun birinci müavini

08

Ağcabədi, Laçın

Hikmət Mirzəyev
Ali Məhkəmənin İnzibati-İqtisadi kollegiyasının sədri

08

Şamaxı

Azad Rəhimov
Gənclər və idman naziri

08

GöyçayMingəçevir, AğdaşAğsu

İntiqam Babayev
Gənclər və idman nazirinin müavini

08

Tərtər, Yevlax, Bərdə

İsmayıl İsmayılov
Gənclər və idman nazirinin müavini

08

UcarKürdəmir, Zərdab

Məleykə Abbaszadə
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurasının sədri

08

SabirabadŞirvanSaatlı,HacıqabulSalyanNeftçala

Sahir Məmmədxanov
Vergilər nazirinin birinci müavini

14

XaçmazQubaQusar Şabran

Zakir Qaralov
Baş prokuror

15

Abşeron, Zəngilan, Şuşa

Muxtar Babayev
Ekologiya və təbii sərvətlər naziri

15

Şəmkir, Tovuz

Firdovsi Əliyev
Ekologiya və təbii sərvətlər nazirinin müavini

15

QazaxAğstafa

Əbülfəs Qarayev
Mədəniyyət naziri

15

Kürdəmir

Vaqif Əliyev
Mədəniyyət nazirinin birinci müavini

15

Ağdam

Rafiq Bayramov
Mədəniyyət nazirinin müavini

15

Ağcabədi, Laçın

Ramin Quluzadə
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalar naziri

15

Lənkəran, Lerik

Əli Abdullayev
Nəqliyyat, rabitə və yüksək texnologiyalarnazirinin birinci müavini

15

Astara

Şahin Yusifov
Ali Məhkəmənin Cinayət kollegiyasının sədri

15

Qəbələ

Azər Cəfərov
Ədliyyə nazirinin müavini

15

Zaqatala

Arzu Rəhimov
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidmətinin rəisi

15

Masallı, Yardımlı

Mayıl Şahverdiyev
Səfərbərlik və Hərbi Xidmətə Çağırış üzrə Dövlət Xidməti rəisinin müavini

15

Cəlilabad, Biləsuvar

Əhməd Əhmədzadə
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədri

15

Balakən

Zakir Quliyev
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15

Qax

Rafiq Aslanov
Azərbaycan Meliorasiya və Su Təsərrüfatı ASC-nin sədrinin müavini

15

Zaqatala

Qorxmaz Hüseynov
“Azərsu” ASC-nin sədri

15

Mingəçevir, Yevlax

Vüqar Əhmədov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin vəzifəsini icra edən

15

Yardımlı, Masallı

Mətin Eynullayev
Vergilər nazirinin müavini

18

Ağcabədi, Beyləqan,İmişli, Füzuli, Laçın, Xocavənd

Teyyub Cabbarov
Azərsu” ASC-nin sədrinin birinci müavini

18

Zərdab, Bərdə

Etibar Məmmədov
“Azərsu” ASC-nin sədrinin müavini

19

Kürdəmir, Ucar

Saleh Məmmədov
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyətinin sədri

20

Şəmkir, Gədəbəy

Əvəz Qocayev
Azərbaycan Avtomobil Yolları Dövlət Agentliyinin İdarə Heyəti sədrinin müavini

20

Daşkəsən

Pərviz Şahbazov
Energetika naziri

22

Yevlax

Samir Vəliyev
Energetika nazirinin müavini

22

Mingəçevir

Elnur Soltanov
Energetika nazirinin müavini

22

Bərdə, Tərtər

Sahil Babayev
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi naziri

22

Ucar

Anar Kərimov
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirininmüavini

22

Kürdəmir

Mətin Kərimli
Əmək və əhalinin sosial müdafiəsi nazirininmüavini

22

Zərdab

Mikayıl Cabbarov
İqtisadiyyat naziri

22

Kürdəmir

Niyazi Səfərov
İqtisadiyyat nazirinin müavini

22

Göyçay

Sahib Məmmədov
İqtisadiyyat nazirinin müavini

22

Ucar

Oqtay Şirəliyev
Səhiyyə naziri

22

Cəlilabad, Biləsuvar

Elsevər Ağayev
Səhiyyə nazirinin müavini

22

Masallı, Yardımlı

Rahim Əliyev
Səhiyyə nazirinin müavini

22

Lerik

Namiq Əsgərov
Baş prokurorun müavini

22

Beyləqan, Xocavənd

Rövşən Rzayev
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

22

Beyləqan

Fuad Hüseynov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

22

Cocuq Mərcanlı (Cəbrayıl)

Sabir Əhmədov
Qaçqınların və Məcburi Köçkünlərin İşləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

22

Füzuli

Bəhram Xəlilov
Dövlət İmtahan Mərkəzinin Direktorlar Şurası sədrinin müavini

22

OğuzŞəki, QaxZaqatala, Balakən

Seyfulla Əzimov
Daxili işlər nazirinin birinci müavini

23

GöyçayYevlax, Mingəçevir, Ağsu, Şamaxı, İsmayıllı, Ucar, Kürdəmir, Ağdaş

Hicran Hüseynova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

25

AğdamTərtər, Bərdə

Sədaqət Qəhrəmanova
Ailə, Qadın və Uşaq Problemləri üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

25

Ağcabədi, Laçın, Beyləqan, Xocavənd, Füzuli

Mübariz Qurbanlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsinin sədri

26

Zərdab, Kürdəmir

Səyyad Aranlı
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin birinci müavini

26

Göyçay

Gündüz İsmayılov
Dini Qurumlarla İş üzrə Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

26

Ucar

Sahib Ələkbərov
Vergilər nazirinin müavini

27

Siyəzən, Sumqayıt, Abşeron, Xızı, Qubadlı, Zəngilan, Şuşa

Ceyhun Bayramov
Təhsil naziri

28

YevlaxBərdə

Firudin Qurbanov
Təhsil nazirinin müavini

28

AğdaşMingəçevir

Rafiq Cəlilov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

28

Sabirabad

Ramil Yusifov
“Azərişıq” ASC-nin sədrinin müavini

28

Cəlilabad, Biləsuvar

Ramiz Rzayev
Ali Məhkəmənin sədri

29

Bərdə

Kəmaləddin Heydərov
Fövqəladə hallar naziri

29

Şəmkir

Rəfail Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin birinci müavini

29

Göygöl

Etibar Mirzəyev
Fövqəladə hallar nazirinin müavini

29

Samux

İnam Kərimov
Kənd təsərrüfatı naziri

29

AstaraLerik

İlham Quliyev
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

29

Masallı, Lənkəran

Elçin Zeynalov
Kənd təsərrüfatı nazirinin müavini

29

Yardımlı, Cəlilabad

Səfər Mehdiyev
Dövlət Gömrük Komitəsinin sədri

29

Abşeron

İsmayıl Hüseynov
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin birinci müavini

29

Salyan

Əsgər Abdullayev
Dövlət Gömrük Komitəsi sədrinin müavini

29

SabirabadHacıqabul

Vilayət Eyvazov
Daxili işlər naziri

30

Sumqayıt, Abşeron, Qobustan, Qubadlı, Zəngilan

Kərəm Həsənov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsinin sədri

30

Şirvan

Rüstəm Şahbazov
Əmlak Məsələləri Dövlət Komitəsi sədrinin müavini

30

Neftçala

 

Rəy yaz
  • Elanlar
  • Yazarlar
  • PDF

Zahir Amanaov

  • 21:19
  • 1 241
Aliexpress WW
AirHelp Many GEO's
Sosialda Biz
  • Vkontakt
  • Facebook
  • Twitter