Ali məktəblərə qəbul imtahanında 500-dən yüksək bal toplayan abituriyentlərin siyahısı - MASALLI


 

2016-2017 tədris ilində Masallı rayonunda Ali məktəblərə qəbul imtahanında

 500-dən yüksək bal toplayan abituriyentlərin siyahısı

 

 

 

 

Məktəbin adı

 

 

Şagirdin adı

soyadı

 

 

Qrup

 

 

 Topladığı bal

 

1

Masallı qəsəbə kənd tam orta

İltifatlı Aysun Novruz

IV

695

2

Təzəkənd kənd tam orta

Yarıyev Habil Müqabil

I

675

3

" Dəfinə "məktəb liseyi

Əliyev Rafail Talıb

II

671

4

Hişkədərə kənd tam orta

Kazımlı Tərlan  Rasim

I

670

5

Böyük Xocavar kənd tam orta

Məmədova Xədicə İlqar

IV

665

6

Təzə Alvadı 1 saylı tam orta

Bayramlı Sərhad Möhübbət

II

663

7

Köhnə Alvadı Kənd tam orta

Musayeva Səkinə Cəmil

III

655

9

Şəhər 3 saylı tam orta

Soltanlı Mirnicat

II

650

8

Çaxırlı kənd tam orta

Əliyev Novruz Əsgər

I

649

10

İsgəndərli kənd tam orta

Hüseynov Cavid Müşfiq

IV

647

11

Təzə Alvadı 1 saylı tam orta

Həsənzadə Rasim Ülfət

III

643

12

Qızılağac 1 saylı  tam orta

Ramazanlı Mədinə Marif

III

642

13

Şəhər 1 saylı tam orta

Bəhlulzadə Bəhlul Emin

I

641

14

" Dəfinə "məktəb Liseyi

Məmmədli Əziz Əli

II

640

15

Sığdaş kənd tam orta

Sadıxova Şəfa Zöhrab

IV

637

16

Çaxırlı kənd tam orta

Qurbanlı Rahiyə Cavid

III

635

17

 

Təzə Alvadı 2 saylı kənd tam orta

Ələkbərzadə Rəsul Xalıq

I

635

18

Köçəkli kənd tam orta

Gülverdiyev Elnur Zamin

III

634

19

Molloba kənd tam orta

Səmədbəyli Nəcəfəli Mais

II

629

20

Təzəkənd kənd tam orta

Eyvazlı Nərmin İlqar

II

628

21

Şəhər 1 saylı tam orta

Qədirli Kənan Çingiz

II

627

22

Sərçuvar kənd tam orta

Mircavadov Mirbaba  Cavad

II

620

23

Yeyənkənd kənd tam orta

Fərəcov Fəyyaz İlqar

II

620

24

Kalinovka kənd tam orta

Əzizov Eltun Elman

IV

612

25

 

Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta

 

İmranlı Gülnar Elşən

IV

662

26

Şəhər 3 saylı tam orta

Mahmudov Vüsal

IV

610

27

Qəriblər kənd tam orta

Əliyeva Günay Baxış

III

609

28

Qarğalıq kənd tam orta

Novruzova Aysun Ədalət

III

608

29

Qızılağac 1 saylı  tam orta

Əliyeva Şərafət Hacıbaba

II

605

30

İsgəndərli kənd tam orta

Mirzəyev Məsud Nəsib

IV

 

605

31

Bədəlan  kənd tam orta

Əzizov Kənan

II

599

32

Hişkədərə kənd tam orta

Qafarov Xanmurad

I

593

33

" Dəfinə "məktəb Liseyi

Quliyeva Ülkər

IV

588

34

İsgəndərli kənd tam orta

Məmmədli Şahin

II

587

35

Eminli kənd tam orta

Dövlətzadə Eltun Elnur

III

586

36

Şəhər 3 saylı tam orta

Şükürlü Nigar

I

584

37

Seybətin kənd tam orta

Ağasənova Aysel

II

579

38

 

Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta

Sadıxzadə Aynur

II

578

39

Səmidxan kənd tam orta

Məlikova Səbinə Nəriman

II

577

40

Şəhər 2 saylı tam orta

Məmmədova Vəfa

IV

574

41

Şəhər 3 saylı tam orta

Əkbərova Cəmilə

I

573

42

İsgəndərli kənd tam orta

Mirzəyev Səbuhi Nəsib

IV

570

43

" Dəfinə "məktəb Liseyi

Babayeva Zərifə Rafiq

II

569

44

Şəhər 1 saylı tam orta

Nəsirova Aksana Seyran

I

568

45

Sığdaş kənd tam orta

Babazadə Mehri

III

568

46

Şərəfə kənd  tam orta

Əjdərli Pərvin

II

567

47

Yeyənkənd kənd tam orta

Əliyeva Nərminə

III

565

48

Şəhər 1 saylı tam orta

Hüseyinli Gülər

I

564

49

Təzə Alvadı 1 saylı tam orta

İbrahimova Şəbnəm Araz

III

557

50

Masallı qəsəbə kənd tam orta

Məmmədova Adilə

III

557

51

Təklə kənd tam orta

Əkbərli Abbas

III

556

52

İsgəndərli kənd tam orta

Zeynalov Ramil

II

552

53

Ərkivan 3 saylı kənd tam orta

Məmmədli Ülfət

III

552

54

Qızılağac 1 saylı  tam orta

Kərimova Leyla Vüqar

I

550

55

İsgəndərli kənd tam orta

Abıyev Nihad

II

549

56

Bədəlan  kənd tam orta

Əsədzadə Şərəf

III

548

57

Şəhər 2 saylı tam orta

Ağarzayeva Yaqut

IV

546

58

" Dəfinə "məktəb Liseyi

Samizadə Nəzrin Sabiq

III

537

59

Köçəkli kənd tam orta

Əhmədov İlham

III

533

60

Banbaşı kənd tam orta

İsrafilova Rəfiqə Rəşadət

III

532

61

Qəriblər kənd tam orta

Şahüseynzadə Ravid Rafiq

IV

531

62

Böyük Xocavar kənd tam orta

Cəfərova Ruqiyyə Rüfət

III

530

63

Şəhər 3 saylı tam orta

Mikayılova Fidan

IV

530

64

Şəhər 1 saylı tam orta

Babayeva Ruqayyə

III

530

65

Qızılavar kənd tam orta

İsmayılov Əli Fuad

II

529

66

Köhnə Alvadı Kənd tam orta

Fətəliyeva Dəniz Əliş

III

527

67

Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta

Həsənova Rumiyyə

III

526

68

Bədəlan kənd tam orta

Əzizov Rəhman Subhan

II

526

69

Yeni Zuvand kənd tam orta

İsgəndərova Aynur Fəxrəddin

III

526

70

Ərkivan 1 saylı tam orta

Cəfərova Aysu

IV

526

71

Çaxırlı kənd tam orta

Dadaşova Gülbahar Zeynal

I

524

72

Köçəkli kənd tam orta

Cabbarov Mansur

III

524

73

Şəhər 1 saylı tam orta

Məmmədli Rabil

II

524

74

Qızılavar kənd tam orta

Xəlilov Murad

I

521

75

Gəyəçöl kənd tam orta

Fərzullayev Afiq

I

587

76

Türkoba kənd tam orta

Əliyev Teyfur Bəhmən

IV

516

77

Ərkivan 1 saylı tam orta

Novruzova Nuranə

IV

515

78

Sığdaş kənd tam orta

Məmmədzadə Aydan

I

513

79

Kosakül kənd tam orta

Mənsimov Azər

I

510

80

Şəhər 4 saylı tam orta

Ağayeva Aytən Şərafət

IV

510

81

İsgəndərli kənd tam orta

Muradov Əli

II

510

81

Şəhər 4 saylı tam orta

Həsənova Sevinc

III

507

82

Yeyənkənd kənd tam orta

Nağıyev Ramid

II

505

83

Molloba kənd tam orta

Dadaşov Ziya

III

505

84

Sığdaş kənd tam orta

Məmmədova Aytac

III

502

85

Şəhər 3 saylı tam orta

Vəlişova Ceyran

III

501

86

Şəhər 1 saylı tam orta

İsazadə Rza Şahin

I

501

87

" Dəfinə "məktəb Liseyi

Əliyev Ümüd Samit

II

500

88

Şəhər 4 saylı tam orta

Abidli Cəfər

II

574

89

Gəyəçöl kənd tam orta

İsazadə İsa

I

555

 

 

Qeyd: 500 baldan 600 bala qədər  - 59 nəfər ( oğlan -26   qız-33 )

          600 baldan 700 bala qədər  - 30 nəfər ( oğlan - 20  qız-10 )

          500 baldan 700 bala qədər  - 89 nəfər ( oğlan - 46  qız-43 )

 

R4suloffR4suloff

OXUNMA SAYI :2164

PAYLAŞ
Digər Xəbərlər
Gündəm
Hüquq-Kriminal
ELANLAR
Facebook Səhifəmiz
CenubXeberleri.com © 2o1o-2o17 - Bütün Hüquqlar Qorunur.
- Hazırladı Tural Rasuloff