Masallı. 2017-ci ildə ali məktəbə qəbul olunanlar barədə ilkin məlumat. Kim nə qədər bal yığıb, hansı ali məktəbə qəbul olunub?


	
Məktəbin adı Şagirdin adı, soyadı Qrup Topladığı bal  Qəbul olduğu ali məktəb  İxtisası
1 Masallı qəsəbə kənd tam orta  İltifatlı Aysun Novruz  IV  695 Tibb Universiteti Müalicə işi 
2 Köhnə Alvadı Kənd tam orta  Musayeva Səkinə Cəmil  III 685 BDU Hüqüq fakültəsi 
3 Təzə Alvadı 1 saylı tam orta  Bayramlı Sərhad Möhübbət II 677 ADİU Maliyyə ingilis dilində
4 Təzəkənd kənd tam orta  Yarıyev Habil Müqabil  I 675 Ali Neft Akademiyası Neft Qaz Mühəndisliyi
5 Sərçuvar kənd tam orta  Ağarəhimov  Mirbaba  Cavad  II 674 BDU  Hüqüq fakültəsi 
6 " Dəfinə "məktəb Liseyi Əliyev Rafail Talıb  II 671 İdarəçilik Akademiyası  İdarəetmə 
7 Hişkədərə kənd tam orta  Kazımlı Tərlan  Rasim  I 670 Ali Neft Akademiyası Neft Qaz Mühəndisliyi
8 Böyük Xocavar kənd tam orta Məmədova Xədicə İlqar IV  665 Tibb Universiteti Müalicə işi 
9 Təzə Alvadı 1 saylı tam orta  Həsənzadə Rasim Ülfət III 663 XDU İngilis dili müəllimi 
10 Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta  İmranlı Gülnar Elşən  IV 662 Tibb Universiteti Müalicə Profilatika 
11 Çaxırlı kənd tam orta  Əliyev Novruz Əsgər  I 650 PYİA İdarəetmə 
12 İsgəndərli kənd tam orta  Hüseynov Cavid Müşfiq IV 647  ATU Müalicə işi 
13 Qızlağac 1 saylı  tam orta  Ramazanlı Mədinə Marif III 642 BDU Politologiya
14 Şəhər 1 saylı tam orta  Bəhlulzadə Bəhlul Emin I 641 Mühəndislər Universiteti  Mexanika Mühəndisliyi
15 " Dəfinə "məktəb Liseyi Məmmədli Əziz Əli II 640 Xarici Dillər Universiteti  Tərcüməçi 
16 Sığdaş kənd tam orta Sadıxova Şəfa Zöhrab  IV 637 Tibb Universiteti Müalicə işi 
17 Çaxırlı kənd tam orta  Qurbanlı Rahiyə Cavid III 635 BDU Hüquq Fakultəsi 
18 Təzə Alvadı 2 saylı kənd tam orta  Ələkbərzadə Rəsul Xalıq  I 635 ADNSU Neft Qaz mühəndisliyi
19 Köçəkli kənd tam orta  Gülverdiyev Elnur Zamin III 634 XDU İngilis dili müəllimi 
20 Təzə Alvadı 1 saylı tam orta  İbrahimova Şəbnəm Araz  III 631 XDU İngilis dili müəllimi 
21 Molloba kənd tam orta  Səmədbəyli Nəcəfəli Mais  II 629 Polis Akademiyası  Hüquqşünas
22 Şəhər 1 saylı tam orta  Qədirli Kənan Çingiz  II 627 İqtisadiyyat Unversiteti Dövlət Bələdiyyə İdarə olunması
23 Təzəkənd kənd tam orta  Eyvazlı Nərmin İlqar  II 626 İqtisadiyyat Unversiteti İqtisadiyyat
24 Yeyənkənd kənd tam orta  Fərəcov Fəyyaz İlqar  II 620 Mühəndislik Universiteti  Mühasibat uçotu ingilis dilində
25 Kalinovka kənd tam orta  Əzizov Eltun Elman  IV  612 Tibb Universiteti Tibbi proflatika
26 Şəhər 3 saylı tam orta  Mahmudov Vüsal Vüqar IV 610 Tibb Universiteti Stomotologiya 
27 Qəriblər kənd tam orta  Əliyeva Günay Baxış  III 609 BDU  Azərbaycan dili Ədəbiyyat
28 Qarğalıq kənd tam orta  Novruzov Aysun Ədalət  III 608 Tibb Universiteti Müalicə işi 
29 İsgəndərli kənd tam orta  Mirzəyev Məsud Nəsib  IV    605 Tibb Universiteti Müalicə işi 
30 Qızlağac 1 saylı  tam orta  Əliyeva Şərafət Hacıbaba II 605 Tibb Universiteti Müalicə İşi 
31 Bədəlan  kənd tam orta  Əzizov Rəhman Subhan  II 599 İqtisadiyyat Unversiteti Beynalxalq İqtisadiyyat 
32 Hişkədərə kənd tam orta  Qafarov Xanmurad Malik I 593 Fövqəladə Hallar Akademiyası   
33 Təzə Alvadı 1 saylı kənd tam orta Əsgərli Nicat  I 593 ADNSU Kimya mühəndisliyi 
34 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Cəbiyev Firuz Elşən   I 592 Türkiyə  Univerisiteti   
35 " Dəfinə "məktəb Liseyi Quliyeva Ülkər  IV 588 Tibb Universiteti Müalicə işi 
36 İsgəndərli kənd tam orta  Məmmədli Şahin Cəlal II 587 ADİU Mühasibat uçotu
37 Eminli kənd tam orta  Dövlətzadə Eltun Elnur  III 586 BDU Tarix
38 Şəhər 3 saylı tam orta Şükürlü Nigar  I 584 BDU Riyaziyyat müəllimi
39 Şəhər 2 saylı tam orta  Ağarzayeva Yaqut  İlham IV  583 BDU Biologiya 
40 Seybətin kənd tam orta  Ağasənova Aysel Şahin II 579 İqtisadiyyat Unversiteti Xarici Ticarət şöbəsi 
41 Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta  Sadıxzadə Aynur Səxavəddin II 578 BDU İqtisadiyyat
42 Çaxırlı kənd tam orta  Dadaşova Gülbahar  Zeynal  I 575 BDU  Tarix
43 Şəhər 3 saylı tam orta Əkbərova Cəmilə  I 573 ADİU Dağ mədən mühəndisliyi 
44 İsgəndərli kənd tam orta  Mirzəyev Səbuhi Nəsib  IV 570 ATU Müalicə işi 
45 " Dəfinə "məktəb Liseyi Babayeva Zərifə Rafiq II 569 İqtisadiyyat Unversiteti İqtisadiyyat 
46 Şəhər 1 saylı tam orta  Nəsirova Aksana Seyran  I 568 BDU Riyaziyyat
47 Sığdaş kənd tam orta  Babazadə Mehri cavid III 568 BDU Filologiya fakultəsi 
48 Yeyənkənd kənd tam orta  Əliyeva Nərminə Şahmurad III 565 ADU İngilis dili müəllimi 
49 Şəhər 1 saylı tam orta  Hüseyinli Gülər İlham I 564 İqtisadiyyat Unversiteti Menecment
50 Mahmudavar kənd tam orta  Əzizova Aytac  IV  557 Tibb Universiteti Müalicə işi 
51 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Məmmədova Adilə Aydın II 557 ADU İngilis dili
52 Gəyənçöl kənd tam orta  İsazadə İSA Rəzzaq IV 556 Tibb Universiteti Əczaçılıq
53 Təklə kənd tam orta  Əkbərli Abbas Zəfər  I 556 ADNSU Neft qaz mühəndisliyi
54 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Məmmədli Ülfət Əlirza  III 552 BDU Tarix
55 İsgəndərli kənd tam orta  Zeynalov Ramil Zəfər  II 552 ADİU Sənayenin təşkili 
56 Bədəlan  kənd tam orta  Əsədzadə Şərəf Zahir III 550 BDU Filologiya fakultəsi 
57 Qızlağac 1 saylı  tam orta  Kərimova Leyla Vüqar I 550 BDU  Tətbiqi Riyaziyyat
58 İsgəndərli kənd tam orta  Abıyev Nihad Yalçın  II 549 ADİU İqtisadiyyat
59 " Dəfinə "məktəb Liseyi Samizadə Nəzrin Sabiq III 537 İqtisadiyyat Unversiteti İqtisadiyyat
60 Gəyənçöl kənd tam orta  Fərzullayev Afiq  Nurulla I 537 Milli Aviasiya Akademiyası Uçuşun idarə edilməsi 
61 Köçəkli kənd tam orta  Əhmədov İlham Namiq III 533 BDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
62 Banbaşı kənd tam orta  İsrafilova Rəfiqə Rəşadət  III 532 BDU Sosial İş
63 Qəriblər kənd tam orta Şahüseynzadə Ravid Rafiq IV  531 BDU  Kimya müəllimliyi
64 Böyük Xocavar kənd tam orta Cəfərova Ruqiyyə Rüfət  III 530 LDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
65 Şəhər 1 saylı tam orta  Babayeva Ruqayyə  III 530 BDU Tarix müəllimi
66 Böyük Kolatan kənd tam orta  İbrahimov Seyran Seymur I 529 BDU Riyaziyyat
67 Qızlavar kənd tam orta  İsmayılov Əli Fuad II 529 İqtisadiyyat Unversiteti İqtisadiyyat 
68 Köhnə Alvadı Kənd tam orta  Fətəliyeva Dəniz Əliş III 527 APU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
69 Şəhər 2 saylı tam orta  Məmmədova Vəfa Mədət IV  527 BDU Biologiya 
70 Şəhər 4 saylı tam orta  Abidli Cəfər İlkin  III 527 BDU  
71 Ərkivan 1 saylı tam orta Cəfərova Aysu Xalıq IV 526 BDU Kimya 
72 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Həsənova Rumiyyə Sarivan  III 526 ADPU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
73 Yeni Zuvand kənd tam orta  İsgəndərova Aynur Fəxrəddin  III 526 LDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
74 Köçəkli kənd tam orta  Mirzəyev Mansur Müslüm  III 524 ADPU Tarix müəllimliyi
75 Şəhər 1 saylı tam orta  Məmmədli Rabil Raci II 524 BDU Beynalxalq münasibətlər
76 Səmidxan kənd tam orta  Məlikova Səbinə Nəriman  II 520 Slavyan Universiteti Komputer mühəndisliyi 
77 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Əsgərova Həbibə  I 519 ADNSU Biotibbi texnologiya mühən,
78 Türkoba kənd tam orta Əliyev Teyfur Bəhmən  IV 516 NDU Əczaçı
79 Ərkivan 1 saylı tam orta Novruzova Nuranə Mehman  IV 515 BDU KİMYA
80 Sığdaş kənd tam orta Məmmədzadə Aydan Gülhəsən  I 513 ADPU Riyaziyyat -İnformatika 
81 İsgəndərli kənd tam orta  Muradov Əli Əflatun  II 510 ADİU Statistika
82 Kosakül kənd tam orta  Mənsimov Azər Rahib IV 510 Tibb Universiteti Müalicə işi 
83 Şəhər 4 saylı tam orta  Ağayev Aytən Şərafət IV 510 BDU Fizika müəllimliyi 
84 Banbaşı kənd tam orta  Bağırov Heydər  IV 507 BDU Biologiya 
85 Şəhər 4 saylı tam orta  Həsənova Sevinc Mais  III 507 BSU Riyaziyyat 
86 Molloba kənd tam orta  Dadaşov Ziya Toğrul  III 505 BDU Tarix
87 Sığdaş kənd tam orta  Məmmədova Aytac  Əhmədəli  III 502 Slavyan Universiteti İbtidai sinif müəllimi
88 " Dəfinə "məktəb Liseyi Əliyev Ümüd Samit II 501 ADPU Tarix 
89 Güllütəpə kənd tam orta Əliyev Elvin Rafiq I 501 Milli Aviasiya Akademiyası  Mühəndislik 
90 Şəhər 1 saylı tam orta  İsazadə Rza Şahin  I 501 ADPU Kimya 
91 Şəhər 3 saylı tam orta  Vəlişova Ceyran  III 501 Slavyan Universiteti İbtidai sinif müəllimi
92 Yeyənkənd kənd tam orta  Nağıyev Ramid Namiq II 500 BDU Coğrafiya müəllimi 
93 Böyük Kolatan kənd tam orta  Dadaşov Fazil II 497 ADPU Tarix -Coörafiya 
94 Şərəfə kənd  tam orta  Hüseynov Cavid   II 492 BDU Turizim və Otelçilik 
95 Yeni Zuvand kənd tam orta  Seyfullazadə Fərhad Damət  II 491 LDU Tarix
96 " Dəfinə "məktəb Liseyi Hüseynzadə Nurlan  II 489 BDU Coğrafiya 
97 Ərkivan 4 saylı tam orta  Əməşova Arzu Fəraməz  IV 488 Tibb Universiteti Tibb bacısı 
98 " Dəfinə "məktəb Liseyi Həsənzadə Elşən  III 485 Texniki Universitet  Kimya 
99 Təzə Alvadı 1 saylı tam orta  Muxtarova Mehriban  III 481 ADU İngilis dili müəllimi 
100 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Rəcəbli Zəhraxanım  III 478 ADPU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
101 Şəhər 4 saylı tam orta  Sərdarlı Jalə İlkin  III 476 BDU Coğrafiya 
102 Şərəfə kənd tam orta  Piriyev İzzət I 472 ADNSU Texniki mühəndis 
103 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Balaşzadə Aysel  I 470 ADPU Riyaziyyat 
104 Xıl kənd tam orta  Hüseynova Pərvin Emin  I 470 APU Riyaziyyat
105 Xıl kənd tam orta  Nəzərov Ziya Rəşid I 470 ADNSU Fövqalada 
106 Şərəfə kənd tam orta  Mürsəlzadə Mətn IV  469 BDU Pisxologiya 
107 Molloba kənd tam orta  Fərzulla  Ziba Xasay IV 468 BDU Kimya 
108 Xırmandalı kənd tam orta  Məmmədov İbrahim  III 466 BDU  Tətbiqi Riyaziyyat
109 Şəhər 4 saylı tam orta  Həsənov Elnur Afəddin  I 465 ATU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
110 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Məmmədov Nurlan  II 464 Mühəndislər Universiteti  Mühəndislik
111 Qızlavar kənd tam orta  Heybətova Aytac  III 464 LDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
112 Ərkivan 1 saylı tam orta Nəsirova Aydan  III 463 ADPU İbtidai sinif müəllimliyi
113 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Həsənova Sürəyya III 463 ADPU İbtidai sinif müəllimi
114 Banbaşı kənd tam orta  Musayeva Afaq  II 457 ADPU Tarix Coğrafiya 
115 Qızlavar kənd tam orta Xəlilov Murad I 455 ADNSU Elektronika 
116 Ərkivan 1 saylı tam orta Cəfərova Gülər IV 452 ADU Kimya 
117 Şəhər 1 saylı tam orta  Əzizi Şəfiqə  II 452 SDU Riyaziyyat
118 Sərçuvar kənd tam orta  Ağarəhimov Mirhüseyin Cavad  I 451 BDU Hidroloq 
119 " Dəfinə "məktəb Liseyi Bəşirli Mirməğrur I 450 Aviasiya Akademiyası  Uçuşun idarə edilməsi 
120 Böyük Kolatan kənd tam orta  Məmmədzadə Jalə III 450 Slavyan Universiteti Xarici dil 
121 Təzə Alvadı 2 saylı kənd tam orta  Məlikov Məhəmməd  I 450 ATU Elektronika 
122 Bala Kolatan kənd tam orta  Bəşirov Qorxmaz II 448 BDU Beynalxalq münasibətlər
123 Kalinovka kənd tam orta  Məmmmədova Süsən  II 448 Slavyan Universiteti İbtidai sinif müəllimi
124 Şəhər 1 saylı tam orta  Rəsulov Samir I 448 Xarici ölkə   
125 Şəhər 4 saylı tam orta  Məmədov Nurəli rauf I 448 ADNSU Sənayenin təşkili 
126 " Dəfinə "məktəb Liseyi Abıyev Etibar  I 445 Fövqəladə Hallar Akademiyası   
127 Müyankü kənd tam orta Həmidova Röya Habil III 445 LDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
128 Təzə Alvadı 1 saylı tam orta  Qurbanova Hicran Arif III 445 ADU İngilis dili müəllimi 
129 Ərkivan 1 saylı tam orta Teymurlu Kübra Vüqar I 443 BDİU İqtisadiyyat
130 Kalinovka kənd tam orta  Əliyev Cəfər  I 440 APU Riyaziyyat 
131 Şəhər 4 saylı tam orta  Əkbərova Səbirə  Müşfiq  III 440 APU İbtidai sinif müəllimi
132 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Səmədova Aytac  III 439 ADPU İbtidai Sinif 
133 Banbaşı kənd tam orta  Tağızadə Abdulhəsən  I 438 Fövqəladə Hallar Akademiyası   
134 Güllütəpə kənd tam orta Mütəllimli Ümman Mirahim  438 LDU Riyaziyy at müəllimliyi
135 Molloba kənd tam orta  Ağayeva Aysel  Eldəniz  I 435 BDU Kimya mühəndisliyi 
136 Şəhər 3 saylı tam orta  Orucov Ülvi II 435 BDU Regionşünaslıq Amerika üzrə
137 " Dəfinə "məktəb Liseyi Nurullayeva Səbinə  III 434 ADPU İbtidai sinif müəllimi
138 " Dəfinə "məktəb Liseyi Muradov Fərid  II 432 İqtisadiyyat Unversiteti İqtisadiyyat
139 Müyankü kənd tam orta Nəzərov Orxan Mais  II 432 ADU Beynalxalq münasibətlər
140 Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta  Fərəcov İlkin İlqar  IV 431 Gürcüstan Dövlət Universiteti Tibb fakultəsi 
141 Ərkivan 1 saylı tam orta Səfərov Məhəmməd  I 430 ADPU Coğrafiya
142 Hişkədərə kənd tam orta  İsaqzadə Pərvanə  I 430 APU Fizika müəllimliyi 
143 Öncəqala kənd tam orta  Məmmədov Əmrah  429 NDU Mühəndislik
144 Təzə Alvadı 1 saylı kənd tam orta Paşazadə Camal I 428 APU Fizika müəllimliyi 
145 Xıl kənd tam orta  Məmmədova Ləman Qalib I 427 APU Fizika müəllimliyi 
146 " Dəfinə "məktəb Liseyi Qardaşova Səidə  I 423 ADPU Kimya Biologiya müəllimliyi
147 Həsənli kənd tam orta  Alışov Haldun  III 423 LDU Coğrafiya
148 Xıl kənd tam orta  Səmədzadə Toğrul  I 423 ADA İnformasiya texnologiyası
149 Şəhər 1 saylı tam orta  İsayev Aygün  I 422 BDU Riyaziyyat 
150 Qızlavar kənd tam orta Ağayev Bəhrəm  I 421 BDU Fizika müəllimliyi 
151 Sərçuvar kənd tam orta  İsmayılov Hünər Afət I 421 BDU Neft mühəndisliyi 
152 Mahmudavar kənd tam orta  Yusibov Ceyhun  II 420 ATMU Tərcümə -İngilis  dili 
153 Şəhər 2 saylı tam orta  Səfərova Fidan  III 420 XDU Xarici dil 
154 Şəhər 2 saylı tam orta  Şahəliyeva İlahə III 420 XDU Xarici dil 
155 Sığdaş kənd tam orta  Talıbzadə Talıb  III 420 LDU İnformatika müəllimi 
156 Sərçuvar kənd tam orta  Abdullayev Zaman Ülfət  IV 418 Hərbi Akademiya   
157 Təzə Alvadı 1 saylı kənd tam orta Muradov Soltan Əliağa  II 418 LDU Tarix 
158 Qasımlı kənd tam orta  Şamıyev Əyyub I 415 ADNSU Sənayenin Təşkili
159 Türkoba kənd tam orta Nəsirov Xəyal Cəmil  II 414 BDU İqtisadiyyat
160 Şəhər 1 saylı tam orta  Yusubova Şəfiqə  I 413 BDU Riyaziyyat
161 Təzə Alvadı 1 saylı tam orta  Məmmədov Röyal  II 413 İqtisadiyyat Unversiteti Menecment
162 Hişkədərə kənd tam orta  Ağayev Azər  II 411 ATU Menecment fakultəsi 
163 Şəhər 3 saylı tam orta Qədirov Sahib  I 411 ADNSU Şəhərsalma 
164 Şəhər 3 saylı tam orta  Hüseynov Vasif III 410 Qərb Universiteti  Politologiya 
165 Təzə Alvadı 1 saylı kənd tam orta Mustafayev Ruhiyyə Əlisa I 410 BDU Riyaziyyat 
166 Təzəkənd kənd tam orta  Əmənov Mircahil IV 410 ATU Menecment fakultəsi 
167 İskəndərli kənd tam orta  Musayeva Ləman Etibar I 409 ADPU İbtidai sinif müəllimi
168 Böyük Xocavar kənd tam orta Əhmədli Fərid I 407 LDU Tarix
169 Həsənli kənd tam orta  Cəbiyev Kamil  II 406 APU Coğrafiya
170 Şəhər 1 saylı tam orta  Bəhlulzadə Elcan  III 405 Mühəndislər Universiteti Sənayenin təşkili 
171 Böyük Xocavar kənd tam orta Qəzənfərova Səbinə Ramin III 405 Slavyan Universiteti Tərcümə -bolqar dili 
172 Şəhər 2 saylı tam orta  İbrahimova  Günay III 405 Kooperasiya Unversiteti Menecment
173 Binə Xocavar kənd tam orta  Dadaşzadə Nurlan  II 404 İqtisadiyyat Unversiteti iqtisadiyyat
174 Müyankü kənd tam orta Ağayeva Leyla Elşən  I 404 BDU İnformatika müəllimi 
175 Qızlavar kənd tam orta  Rufullazadə İbrahim  II 404 İqtisadiyyat Unversiteti Dünya İqtisadiyyatı
176 Seybətin kənd tam orta  Abuzərzadə Mehman  II 404 BDU Ərəb dili 
177 Ərkivan 1 saylı tam orta Sadıqov Mirzə IV 402 BDİU İqtisadiyyat
178 Binə Xocavar kənd tam orta  Niftiyev İlkin  I 400 Dənizçilik Akademiyası  Mexanika 
179 Hacıtəpə kənd tam orta  Hüseynov Vüsal  I 400 ADNSU Neft Sənaye Mühəndisliyi
180 Hişkədərə kənd tam orta  Mikayılov Nihad  II 400 LDU Tarix -Coğrafiya 
181 Yolağac kənd tam orta  Əbilzadə Tural  II 400 LDU Tarix Coğrafiya 
182 Şəhər 1 saylı tam orta  Məmmədov Məhəmməd  IV 398 ADBTİA Güləş
183 Seybətin kənd tam orta  Sudefzadə Yafəz  III 398 SDU Tarix
184 Köhnə Alvadı Kənd tam orta  Qurbanova Arzu Saleh III 396 ADU İngilis dili müəllimi 
185 Yeyənkənd kənd tam orta  Babayeva Fatimə Alim III 396 LDU Məktəbəqədər təlim tərbiyyə
186 Rüdəkənar kənd tam orta  Qurbanov Elmar Məmməd IV 395 Türkiyə  Universiteti İqtisadiyyat 
187 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Əliyeva İlahə III 394 Slavyan Universiteti Azərbaycan dili Ədəbiyyat
188 Mahmudavar kənd tam orta  Əliyev Anar  I 393 Dənizçilik Akademiyası  Gəmi təmiri və mühəndisliyi
189 Şəhər 3 saylı tam orta Mikayılova Fidan  IV  393 ADİU Ekologiya 
190 Şəhər 4 saylı tam orta  Rüstəmov Emin Nofəl  I 393 LDU Tarix 
191 Bala Kolatan kənd tam orta  Tahirzadə Tərlan  II 391 İqtisadiyyat Unversiteti İqtisadiyyat
192 Şərəfə kənd  tam orta  Kərimova Aysel  II 391 APU Coğrafiya 
193 Hişkədərə kənd tam orta  Əliyev Əli I 387 Bakı Dənizçilik Akademiyası Gəmi təmiri və mühəndisliyi
194 Qızlavar kənd tam orta  Qənbərov Tural II 386 İqtisadiyyat Unversiteti İqtisadiyyat
195 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Şiriyeva Elvira  III 385 Slavyan Universiteti Xarici dil 
196 Molloba kənd tam orta  Ağayev Surac İlyas  III 385 LDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
197 Təzə Alvadı 2 saylı kənd tam orta  Zeyniyev Həsən  IV  385 ATU Avtomatlaşdırma 
198 Müyankü kənd tam orta Nəzirli Zəhra Nazim  III 384 LDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
199 Təzə Alvadı 1 saylı kənd tam orta Səfərov Vüqar Ramazan  I 384 ATU Kimya
200 Şəhər 4 saylı tam orta  Ağazadə Aydan Zaur I 383 LDU Tərcümə
201 Şəhər 1 saylı tam orta  Nəsirli Təyyubə III 382 ADPU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
202 Hişkədərə kənd tam orta  Salayeva Elmira  IV  381 LDU Kimya Biologiya müəllimliyi
203 " Dəfinə "məktəb Liseyi Talıbov Elmin  I 380 Memarlıq Universiteti Memarlıq
204 Güllütəpə kənd tam orta Seyfullayev Hikmət Hüseynbala  III 380 SDU Riyaziyy at müəllimliyi
205 Şəhər 1 saylı tam orta  Hüseynov Elvin  IV 380 ADBTİA Judo
206 Şəhər 3 saylı tam orta  Seyfullayeva Aydan  II 380 BBU İqtisadiyyat İngilis dilində 
207 Banbaşı kənd tam orta  Manafov Sevinc  III 379 ADU Fransız dili 
208 Bədəlan  kənd tam orta  Əhmədzadə Əli Barat II 379 İqtisadiyyat Unversiteti Maliyyə işi
209 Ərkivan 4 saylı tam orta  Tağızadə Adil Faiq I 378 APU İnformatika müəllimi 
210 İsgəndərli kənd tam orta  Muradlı Mətanaət İlham  III 378 Avrasiya Universiteti İngilis dili
211 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Həmidov Ceyhun  IV  378 BDU Sosiologiya 
212 Xıl kənd tam orta  Paşayeva Elvira  I 378 LDU İnformatika müəllimi 
213 Banbaşı kənd tam orta  Sadıqov Yusif  I 375 AMU Elektrik Mühəndisliyi 
214 Rüdəkənar kənd tam orta  Nəzərli Rəna Teymur  I 375 BDU Coğrafiya 
215 Köçəkli kənd tam orta  Mirzəyev Məsum  III 374 LDU İnformatika
216 Güllütəpə kənd tam orta Nurullalı Hidayət Mahir I 373 LDU Maliyyə işi
217 Həsənli kənd tam orta  Abbaszadə Sidiqə III 368 SDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
218 Qodman kənd tam orta  Hüseynzadə Vüqar Fərman  I 368 LDU Komputer mühəndisliyi 
219 Gəyənçöl kənd tam orta  Yaşaxanlı Rövlan  II 367 Gəncə Dövlət Universiteti Coğrafiya
220 Mahmudavar kənd tam orta  Hüseynzadə İsmayıl  II 365 ADİU Biznesin idarə edilməsi 
221 Şəhər 1 saylı tam orta  Hüseynov Elnur  I 365 İqtisadiyyat Unversiteti Mühasibat
222 Güllütəpə kənd tam orta Musaxanlı Cavad Nəzər 362 LDU Ta rix -Coğrafiya müəllimi
223 Təzə Alvadı 1 saylı tam orta  Kərimova Arzu Rüfət III 362 ADPU İngilis dili müəllimi 
224 Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta  Dadaşzadə Nurlan  I 361 BDU Beynalxalq münasibətlər
225 " Dəfinə "məktəb Liseyi Məhərrəmli İqbal  I 360 ATU Tarix
226 Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta  Mənsimov Vüsal Şahin  II 360 BDU Regionşünaslıq Amerika üzrə
227 Şəhər 1 saylı tam orta  Əsgərova Günel  I 360 LDU Filologiya fakultəsi 
228 Bədəlan  kənd tam orta  Rəhimova Səbinə Şair III 359 BDU Filologiya fakultəsi 
229 Həsənli kənd tam orta  Şirməmmədov Əhməd  III 359 APU İbtidai sinif müəllimi
230 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Bəşirzadə Xumar Elşən  III 358 ADPU Coğrafiya
231 Öncəqala kənd tam orta  Ağayev Heydər IV 358 BDU Kimya
232 Seybətin kənd tam orta  Nəzərli Emil  II 358 İqtisadiyyat Unversiteti Biznesin idarə olunması
233 Sığdaş kənd tam orta  Tarverdiyev Ruslan  II 358 LDU Tarix -Coğrafiya 
234 Şəhər 3 saylı tam orta  Hüseynova Aytən  III 357 ADU İngilis dili müəllimi 
235 Hacıtəpə kənd tam orta  Əliyev Vüqar  IV 356 BDU Pisxologiya
236 Türkoba kənd tam orta Məmmədov Şirvan  II 356 Turizm Universiteti Menecer
237 Böyük Kolatan kənd tam orta  Şahbazov Şahbaz  II 355 LDU Coğrafiya 
238 Lürən kənd tam orta  Əliyev Davud  I 355 APU Texnologiya müəllimi
239 Şəhər 3 saylı tam orta  Ağazadə Təhmasib  I 355 APU Dəmiryol mühəndisliyi
240 Qodman kənd tam orta  Əkbərzadə Əkrəm II 353 APU Coğrafiya
241 Xıl kənd tam orta  Nəsirli Əli Dilqəm I 353 ADNSU Neft Sənaye Mühəndisliyi
242 " Dəfinə "məktəb Liseyi Quliyeva Nigar IV 352 BDU Kimya 
243 " Dəfinə "məktəb Liseyi Cabbarova Həcər  IV 351 ADPU Biologiya 
244 " Dəfinə "məktəb Liseyi Muradzadə Zəhra  II 351 BDU İqtisadiyyat
245 Bədəlan  kənd tam orta  Paşazadə Rza fizuli  II 350 İqtisadiyyat Unversiteti Biznesin idarə olunması
246 Kəlbəhüseyinli kənd tam orta            Qasimov Möhübbət  Bağırlı Məftun  II 350 BDU Riyaziyy at müəllimliyi
247 Köçəkli kənd tam orta  Əliyeva Aidə  IV 350 APU Kimya -biologiya 
248 Böyük Xocavar kənd tam orta Məmmədov Murad III 349 Avrasiya Universiteti Tərcüməçi
249 Qızlavar kənd tam orta Məmədov Elmar I 349 ADNSU Təkrar emal 
250 Molloba kənd tam orta  Qardaşov Asif Vasif III 348 BDU Jurnalistika 
251 Yeddoymaq 2 saylı kənd tam orta  Əlihəsənov Sabir  II 348 Avrasiya Universiteti Regionşünaslıq Amerika üzrə
252 Lürən kənd tam orta  Səfərov Əkbər II 342 Sərhəd Qoşunları  Mühasibat 
253 Öncəqala kənd tam orta  Hüseynzadə Mirnuh II 341 BDU İqtisadiyyat
254 Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta  Yusifli Nərmin  Sarıbala  II 340 BDU Beynəlxalq münasibətlər
255 Musaküçə kənd tam orta  Orucova Aytac  III 340 LDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
256 Ərkivan 4 saylı tam orta  Nəzərov Səbuhi I 339 Mühəndislər Universiteti  Komputer mühəndisliyi 
257 Yeyənkənd kənd tam orta  Nağıyev Əliağa Sudef II 338 LDU  Coğrafiya
258 Çaxırlı kənd tam orta  Dadaşlı Yusub  IV 335 İqtisadiyyat Unversiteti İqtisadiyyat
259 Qasımlı kənd tam orta  Şükürova Elvira  II 335 ADU Filologiya fakultəsi 
260 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Mirzəyeva Fəridə  III 334 SDU Tarix 
261 " Dəfinə "məktəb Liseyi İbadov Murad  I 333 APU Coğrafiya 
262 Bala Kolatan kənd tam orta  Möhübbətzadə Kamran  II 333 Memarlıq Universiteti Sənayenin təşkili 
263 İsgəndərli kənd tam orta  Abbasov Tural Fikrət  II 332 Texniki Universitet  Nəqliyyat  daşımanın təşkili 
264 Binə Xocavar kənd tam orta  Rufullayev Novruz Raqif I 331 ATU Cihazqayırma 
265 Qəriblər kənd tam orta  Qasımzadə Rəşid  III 331 LDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
266 " Dəfinə "məktəb Liseyi Əliyev Ələkbər II 330 XDU Xarici dil 
267 Banbaşı kənd tam orta  İbrahimov İbrahim  II 330 LDU Tarix-Coğrafiya 
268 Bədəlan  kənd tam orta  Bəşirov Nurəli İlqar  II 330 ATU Sənayenin təşkili 
269 Musaküçə kənd tam orta  Məmmədova Kəmalə  IV 317    
270 Şəhər 2 saylı tam orta  Ağayev Tural  III 330 Kooperasiya Universiteti Ekologiya 
271 Yeni Zuvand kənd tam orta  Mirzəyev Raul  I 330 Gəncə Dövlət Aqrar Universiteti Aqro kimya 
272 Binə Xocavar kənd tam orta  Hacıyev Azər Mehman  I 329 ATU Maşın mühəndisliyi
273 Xırmandalı kənd tam orta  Əhmədova Şəfəq  III 329 SDU Tarix
274 Ərkivan 4 saylı tam orta  Hüseynov Orxan Vaqif II 328 Kooperasiya Universiteti Maliyyə işi
275 Bala Kolatan kənd tam orta  Əbilov İlqar  II 327 LDU Tarix-Coğrafiya müəllimi 
276 Seybətin kənd tam orta  Paşayeva Aysel  II 327 BDU Beynalxalq İqtisadiyyat 
277 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Səfərli Əsli Səfa III 326 LDU İqtisadiyyat
278 Təzə Alvadı 1 saylı tam orta  Əliyev Kənan Allahverdi II 326 BMU  Mühəndislik
279 Şəhər 1 saylı tam orta  Əzizli Sərvər  I 324 İqtisadiyyat Unversiteti Ekonomika 
280 Xıl kənd tam orta  Nurəliyev Təhməz I 324 ADNSU Neft Sənaye Mühəndisliyi
281 Öncəqala kənd tam orta  Mahmudova Təyyubə  IV 322 BDU Kimya
282 Tüklə kənd tam orta  Ramazanlı Səbinə  III 322 LDU İbtidai sinif müəllimi
283 Ərkivan 1 saylı tam orta Bəşirli Kişvər IV 321 SDU Fizika müəllimliyi 
284 Xıl kənd tam orta  Şükürlü Şəfa  III 321 LDU İbtidai sinif müəllimi
285 Çaxırlı kənd tam orta  Musayev Hətəm  I 320 ADNSU Neft və kimya 
286 İsgəndərli kənd tam orta  Rzayev Elnur Elman  II 320 Sərhəd Qoşunları   
287 Kalinovka kənd tam orta  Novruzov Fərid  I 320 ADNSU Sənayenin təşkili 
288 Xırmandalı kənd tam orta  Əkbərov Əli  I 320 LDU İnformatika müəllimi 
289 Yeyənkənd kənd tam orta Məmədova Mehti Cəmil I 320 Memarlıq Universiteti Su kanal mühəndisliyi 
290 Banbaşı kənd tam orta  Qədməliyev Orxan  III 319 LDU İngilis dili
291 Bədəlan  kənd tam orta  Quliyev Nadir Fərrux II 317 Slavyan Universiteti Beynalxalq münasibətlər
292 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Şiriyeva Aytac III 317 LDU İngilis dili
293 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Hüseynova Səkinə  I 317 BDU Coğrafiya 
294 Binə Xocavar kənd tam orta  Rufullayev Yavər Raqif I 316 Memarlıq Universiteti  Nəqliyyat daşıma 
295 Böyük Xocavar kənd tam orta Abuşov Orxan  I 316 LDU İnformatika
296 Xırmandalı kənd tam orta  Yaqubov Mütəllim  II 316 BDU Filologiya fakultəsi 
297 Ərkivan 1 saylı tam orta Şirəliyev Nağı I 315 ATU Radiotexnika 
298 Şəhər 1 saylı tam orta  Həbibov Amil  II 314 Kooperasiya Universiteti Mühasibat uçotu
299 Yeyənkənd kənd tam orta Məcidov Mehdi  Habil  I 313 Gəncə Dövlət Aqrar Universiteti Su və meliorasiya
300 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Ağazadə Yaqub  I 312 Dənizçilik Akademiyası  Gəmi mühəndisliyi
301 Xıl kənd tam orta  Qasımov Şamxal  I 311 ATU Proseslərin Avtomatlaşdırılması 
302 Böyük Xocavar kənd tam orta Məmmədov Cahan  III 310 XDU xarici dili 
303 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Əşrəfov Sabir Hamil III 310 Türkiyə  Universiteti   
304 Xıl kənd tam orta  Əzizov Sərxan  I 310 SDU Riyaziyyat 
305 Mahmudavar kənd tam orta  Əlibəyli Əsgərağa  II 309 Kooperasiya Universiteti Texnologiya mühəndisliyi
306 Eminli kənd tam orta  İbişov Aslan Yalçın  III 308 LDU Filologiya fakultəsi 
307 " Dəfinə "məktəb Liseyi Şahverdiyev Nurlan  I 307 LDU Riyaziyyat
308 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Əsgərov Elsun  I 307 SDU Fizika müəllimliyi 
309 Güllütəpə kənd tam orta Mirzəzadə Qabil Cəmil  LLL 305 GAU Aqronomluq
310 " Dəfinə "məktəb Liseyi Abdinov Adil  III 302 LDU Riyaziyyat
311 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Səfərli  Ləman  I 302 SDU Fizika müəllimliyi 
312 Qəriblər kənd tam orta Vəliyev Şəbulla I 302 Gəncə Dövlət Aqrar Universiteti Balıqçılıq təsərüfatı
313 Təzə Alvadı 2 saylı tam orta  Yaqubov Samir  II 302 Azərbaycan Universiteti İktisadioyyat
314 Xırmandalı kənd tam orta  Gözəlova Züleyxa  II 302 SDU Tarix
315 Şəhər 1 saylı tam orta  Əlizadə Anar  I 301 ATU Metalurgiya 
316 Hacıtəpə kənd tam orta  Hacıbalayev Hacıbala  I 300 ADNSU Maşınqayırma 
317 Hacıtəpə kənd tam orta  Şükürlü Cavid  II 300 LDU İnformatika müəllimi 
318 Kəlbəhüseyinli kənd tam orta            Qasimov Möhübbət  Şiriyev Tural  I 300 BDU Tarix 
319 Şəhər 1 saylı tam orta  Məmmədova Nuranə  III 300 LDU Coğrafiya 
320 Şəhər 1 saylı tam orta  Muxtarova Pərvanə I 300 LDU Biologiya 
321 Şəhər 1 saylı tam orta  Nəsirova Vəfa  II 300 ADPU Kimya Biologiya 
322 Təzə Alvadı 2 saylı kənd tam orta  Əhmədzadə Orxan  IV  300 İqtisadiyyat Universiteti Bank işi
323 Xıl kənd tam orta  Qədirov Sehran  I 300 ADNSU Cihaz qurğuları mühəndisliyi
324 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Ağayev Elvin  I 298 Mühəndislər Universiteti  Mühəndislik
325 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  İsmayılzadə Maral  III 298 LDU İbtidai sinif 
326 Güllütəpə kənd tam orta Musaxanlı Könül Aruf II 297 LDU Mühasibat uçotu
327 Mahmudavar kənd tam orta  Həşimov Elburus  II 295 LDU Aqronomluq
328 Yolağacı kənd tam orta  Cahangirov Cümşüd  295 ATU Rabitə
329 Ərkivan 1 saylı tam orta Bağırov Hüseyin  I 294 LDU Maliyyə
330 Təklə kənd tam orta  Əliyev Murad  I 294 LDU Riyaziyyat-İnformatika 
331 Ərkivan 1 saylı tam orta Hüseynova Aydan  I 293 LDU Riyaziyyat -İnformatika 
332 Şəhər 3 saylı tam orta  Şahbazov Nicat IV 293 ADNSU Kimya 
333 Təzə Alvadı 2 saylı tam orta  Cəbiyeva Müjgan  III 293 BDU Psixologiya
334 Qodman kənd tam orta  Bəşirzadə İbad  Famil I 291 Ali Hərbi Məktəbi   
335 Qızlağac 1 saylı  tam orta  Əliyev Fərman Mahmud 290 ATU Mühəndislik
336 Şəhər 1 saylı tam orta  Qurbanova Elnarə  II 289 Moskva Dövlət Universiteti  
337 Hişkədərə kənd tam orta  Şarafzadə Məmmədhüseyin  II 288 Turizm Universiteti Turizimin təşkili
338 Eminli kənd tam orta  Eminnova Güləbətin  287 LDU Riyaziyyat-İnformatika 
339 Həsənli kənd tam orta  Vəlişov Bəylər Ağalar III 287 LDU Aqro kimya mühəndisliyi
340 Gəyənçöl kənd tam orta  Mehdiyev Zaur IV  286 SDU Neft qaz yataqların istismarı
341 Ərkivan 4 saylı tam orta  Manaflı Aliyəxanım Mirrauf IV 285 Karabuk Universiteti Tibb fakultəsi 
342 Banbaşı kənd tam orta  Məmmədov Tural  II 284 BBU Maliyyə işi
343 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Dəyanov Pərviz  I 284 LDU Meşəçilik
344 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Əliyev Samir  V 284 İncəsənət Universiteti Xanəndə 
345 Xırmandalı kənd tam orta  Abbasov Xanış  II 281 Qazax Pedaqoji Universiteti  Maliyyə 
346 Qasımlı kənd tam orta  Abdullayeva Sona  II 280 İqtisadiyyat Universiteti İqtisadiyyat
347 Şəhər 1 saylı tam orta  Tahirova Pərvin  II 280 LDU Coğrafiya 
348 Şəhər 1 saylı tam orta  Salayeva İlahə  II 280 AMİU Dizayner
349 Şəhər 3 saylı tam orta  İsmayıllı Əsgər  II 280 Kooperasiya Universiteti  Marketinq
350 Seybətin kənd tam orta  Bəhrəmli Yaşar  I 280 ATU Proseslərin İnformasiyası
351 Şərəfə kənd tam orta  Ağababayeva Leyla  I 278 SDU Riyaziyyat 
352 Şərəfə kənd tam orta  Mənsimov İqbal  I 277 ATU Ekologiya 
353 Təzə Alvadı 2 saylı tam orta  Yaqubova Cəmalə II 277 APU İbtidai sinif 
354 Xıl kənd tam orta  Ağayeva Şahanə  I 276 LDU Riyaziyyat 
355 " Dəfinə "məktəb Liseyi Qurbanova Nuranə  II 275 LDU Riyaziyyat
356 Şəhər 1 saylı tam orta  Hüseynov Kazım  III 274 Kooperasiya Universiteti Naliyyə
357 Şəhər 1 saylı tam orta  Əzimzadə Mirsamir I 272 Xoreoqrafiya Akademiyası Menecment
358 Şəhər 3 saylı tam orta Fərəzov Cəbrayıl  I 272 BDU Ekalogiyası 
359 " Dəfinə "məktəb Liseyi Kazımzadə Şamxal  II 271 SDU Dünya İqtisadiyyatı
360 Şərəfə kənd tam orta  Qurbanov Murad II 270 Qərb Universiteti Maliyyə işi
361 Yeni Zuvand kənd tam orta  Nəsirli Elvin Marif  II 269 Ukrayna  Dövlət Universiteti  
362 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Əkbərov Həsən  I 267 Qərb Universiteti İqtisadiyyat
363 Şəhər 1 saylı tam orta  Həsənzadə ilham  I 267 LDU Mühasib 
364 Yeddoymaq 2 saylı kənd tam orta  Nemətov Məkan  I 267 GDU Aqronomluq
365 Qəriblər kənd tam orta Əliyev İlham  I 266 ATU Nəqliyyat  Vasitələrinin mühə
366 Banbaşı kənd tam orta  Vəliyev Yusif II 265 BBU Maliyyə İşi 
367 Musaküçə kənd tam orta  Şahverdiyev Ramal IV 265 LDU Kimya-Biologoya
368 Təklə kənd tam orta  Rzayev Rahib  I 265 ADNSU Cihazqayırma mühəndisliyi
369 Bədəlan  kənd tam orta  Mikayılov Anar Elşad II 262 LDU Maliyyə işi
370 Təzə Alvadı 1 saylı tam orta  Kazımov Əli Sabir II 261 AƏSMA Sosial iş 
371 Bədəlan  kənd tam orta  Hacıyev Seymur  II 259 LDU Maliyyə
372 Boradigah qəsəbə 2 saylı tam orta  Paşayev Əsmər  IV 259 Odlar Yurdu Universiteti Maliyyə işi 
373 Qızlagac 2 saylı kənd tam orta  Əbdülhüseynova Dünya  II 259 Avrasiya Universiteti  
374 Səmidxan kənd tam orta  Ağayev Zülfiyyə  I 258 SDU Kimya müəllimliyi
375 Banbaşı kənd tam orta  Hənifəyev Əmrah  IV 257 LDU Kimya Biologiya 
376 Təzə Alvadı 1 saylı kənd tam orta  Səmədli Tural Arzuman  I 255 LDU İnformatika müəllimi 
377 Yeni Zuvand kənd tam orta  Əsədzadə Salam Saleh II 254 Gəncə Dövlət Aqrar Universiteti Aqro kimya 
378 Böyük Kolatan kənd tam orta  Cəfərov Mircəfər II 252 LDU Maliyyə işi
379 Öncəqala kənd tam orta  Məmmədov Ramal Elsevər II 252 LDU Maliyyə işi
380 Hişkədərə kənd tam orta  Hüseynova Rövşanə  IV  250 SDU Kimya-Biologoya
381 Şəhər 1 saylı tam orta  Abdullayev fərid  III 250 AMİU Nəqliyyat Tikinti 
382 Təzəkənd kənd tam orta  Canıyeva Zəhra Teymur  I 250 Bakı Qızlar Universiteti Məktəbəqədər təlim tərbiyyə
383 Xırmandalı kənd tam orta  Quliyev Seymur  I 250 ADNSU Maşınqayırma 
384 Eminli kənd tam orta  Məmmədova Aysun  I 247 SDU Kimya 
385 Rüdəkənar kənd tam orta  Əliyeva Nuranə Sübhan  III 247 LDU İngilis dili
386 Şəhər 3 saylı tam orta  Tağıyev Kamran  II 246 LDU Biznesin İdarə Olunması 
387 Təklə kənd tam orta  Həmidov Fərid  I 246 GDU Riyaziyyat 
388 Musaküçə kənd tam orta  Qurbanova Sevinc  II 245 LDU Maliyyə işi
389 Bala Kolatan kənd tam orta  Şiriyev Sarbala  I 244 Kooperasiya Universiteti Marketinq
390 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Əliyev Mirsadiq  III 242 İslam Unversiteti  Dinşünaslıq
391 Hişkədərə kənd tam orta  Əliməmmədzadə Mərhəmət  III 242 LDU İqtisadiyyat
392 Bədəlan  kənd tam orta  Həsənov Kənan  II 241 Qərb Universiteti Menecer
393 Ərkivan 1 saylı tam orta Cavanşirli Əlqadir  I 240 Avrasiya Universiteti Qərbşünaslıq 
394 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Məmədli Aysel  IV 240 LDU Kimya Biologiya 
395 Şəhər 1 saylı tam orta  Kamilova Arzu II 240 ADPU Coğrafiya 
396 Ərkivan 1 saylı tam orta Mirsalamlı Mirkazım  III 238 LDU Mühasibat
397 Bala Kolatan kənd tam orta  Şiriyev Qorxmaz II 237 LDU Maliyyə işi
398 Yeddoymaq 2 saylı kənd tam orta  Şükürov Mahal II 236 ATU Maşın mühəndisliyi
399 Şəhər 1 saylı tam orta  Bağırov Elmar I 233 LDU Meşəçilik  təsərüfatı
400 Yeddoymaq 2 saylı kənd tam orta  Abdullayeva Gülbən  III 232 LDU Muzeyşünaslıq
401 " Dəfinə "məktəb Liseyi Məmmədli Dünyamin  I 230 GDU İnformatika
402 Qasımlı kənd tam orta  Quluzadə Kamran  II 230 Ukrayna  Dövlət Universiteti  
403 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Fərzullayev Rəşad  II 229 LDU Maliyyə işi
404 Banbaşı kənd tam orta  Əzimov Röyal III 228 BBU İngilis dili
405 Şəhər 1 saylı tam orta  Mütəllimzadə Məhəmməd I 227 AMİU Qurğu tikinti mühəndisliyi 
406 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Quliyev Rəvan  I 226 Qərb Universiteti İqtisadiyyat
407 Təzə Alvadı 2 saylı tam orta  Məmmədzadə Səma  II 224 Qərb Universiteti Menecment
408 Səmidxan kənd tam orta  Kərimov Fərman  I 223 ATU Maşın qayırma 
409 Kosakül kənd tam orta  Mənsimov Xalid Gumrah I 221 GDU İnformatika müəllimi 
410 Şərəfə kənd  tam orta  Ağababalı Afaq III 221 Avrasiya Universiteti Xarici dil 
411 Böyük Kolatan kənd tam orta  Dadaşov Həsənqulu  II 217 Mühəndislər Universiteti Mühəndis
412 Şəhər 1 saylı tam orta  Burhanzadə Samir II 216 Kooperasiya Universiteti Marketinq 
413 Böyük Xocavar kənd tam orta Əliyev Fuad I 215 NDU riyaziyyat
414 Qızlağac 2 saylı kənd tam orta  Babayev Arzuman  I 215 Biznes Universiteti Maliyyə işi
415 Mahmudavar kənd tam orta  Qəzənfərli Qəzənfər  IV 214 GDU Baytarlıq
416 Şəhər 1 saylı tam orta  Qənbərov Tural II 214 Avrasiya Universiteti İqtisadiyyat
417 Bala Kolatan kənd tam orta  Şalızadə Elnur  II 212 Biznes Universiteti Mühasibat uçotu 
418 " Dəfinə "məktəb Liseyi Ağahüseyinli Nizami  I 211 ADTU kimya 
419 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Qurbanov Kənan  II 210 Türkiyə  Universiteti  İqtisadiyyat
420 Hişkədərə kənd tam orta  Cavadova Günel  III 210 LDU İnformatika müəllimi 
421 Şəhər 1 saylı tam orta  Bağırzadə Kənan I 209 SDU Azərbaycan dili Ədəbiyyat
422 Masallı qəsəbə kənd tam orta  Tağıyev Əmrah  I 206 SDU Kimya 
423 Səmidxan kənd tam orta  Abbasov Mehdi   I 206 SDU Elektirik mühəndisliyi 
424 Təzə Alvadı 1 saylı kənd tam orta ƏSGƏROV Toğrul Akif I 206 SDU Mühəndislik
425 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Yusifzadə Fərid  II 204 Azərbaycan Universiteti Mühasibat  uçotu
426 Eminli kənd tam orta  Vəlizadə Əli  I 203 LDU Riyaziyyat 
427 Eminli kənd tam orta  Ağazadə Asiman  I 202 ADBTİA Məşqçi
428 Lürən kənd tam orta  Şükürov Yusif  II 202 LDU Turizim 
429 Şəhər 1 saylı tam orta  Əliyev Əli  I 202 ADBTİA Güləş
430 Çaxırlı kənd tam orta  Mürsəl Valid  I 200 Qərb Universiteti İnformatika 
431 Çaxırlı kənd tam orta  Dadaşov Natiq  II 200 Biznes Universiteti Maliyyə işi
432 Bala Kolatan kənd tam orta  Qasımov Orxan Vaqif  II 199 Biznes Universiteti Marketinq 
433 Mahmudavar kənd tam orta  Əliyev Turac I 196 Kooperasiya Universiteti Texnologiya mühəndisliyi
434 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Əzizli Lavi İlham  V 191 ADBTİA Fiziki hazırlıq 
435 Ərkivan 3 saylı kənd tam orta  Qurbanov Kamran III 184 Türkiyə  Univerisiteti  Dünya İqtisadiyyatı
436 Boradigah qəsəbə 1 saylı tam orta  Qüdrətzadə Aqşin Zaur  II 180 Kooperasiya Universiteti Turizim 
437 Şəhər 1 saylı tam orta  Bağırzadə Firudin  I 180 ADBTİA Judo
438 Öncəqala kənd tam orta  Məmmədov Əli IV 166 LDU Ekologiya 
439 Ərkivan 1 saylı tam orta Bəşirova Zəminə I 157 GDU Aqro kimya 
440 Hişkədərə kənd tam orta  Məcidov İbrahim Habil V 91 ADBTİA Məşqçi
441 Ərkivan qəsəbə 2 saylı tam orta  Məmmədli Nurlan Ziya  V 82 ADİA Məşqçi
442 Şəhər 3 saylı tam orta  İbadov Xalıq  II 69 ADBİA İdman növü
443 Şəhər 1 saylı tam orta  Əjdərli Cavad  V 62 ADBTİA Güləş 
444 Şəhər 3 saylı tam orta  Cabbarov Qəfər V 57 ADBTİA Məşqçi
445 İsgəndərli kənd tam orta  Rzayev Rauf   45 Türkiyə  Universiteti  İqtisadi biliklər 
446 Böyük Xocavar kənd tam orta Cavadov Qulam  V 43 Rəssamlıq Akademiyası  Rəssam 
447 Boradigah 1 saylı tam orta  Əbdülzadə Hüseyin Fuad     İstanbul Unversiteti  İqtisadiyyat
448 Şəhər 1 saylı tam orta  Bağırov Rəşad      Xaricdə  Ali polis məktəbi 

 
R4suloffR4suloff

OXUNMA SAYI :3135

PAYLAŞ
Digər Xəbərlər
Gündəm
Hüquq-Kriminal
ELANLAR
Facebook Səhifəmiz
CenubXeberleri.com © 2o1o-2o17 - Bütün Hüquqlar Qorunur.
- Hazırladı Tural Rasuloff
Arkivan.az Arkivan.az